2752
2734
عنوان

دیدین شهاب حسینی از دنیای بازیگری خداحافظی کرد 🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 40 پست

کاش جواد عزتی هیچوقت خداحافظی نکنه 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

چراااات

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماشهابو خوب نشناختیم  نمازش قضانمیشد حتی وسط فیلم بازی کردناش...

🥺

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

این چیزاش و نمیدونم راستش 

ولی بازیگریش بی نطیر بود 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
کاش جواد عزتی هیچوقت خداحافظی نکنه 

واقعا اونم جزو بی نظیرهاس 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
بعید می‌دونم !

فیلمش هست خودش گفت 

این چیزاش و نمیدونم راستش  ولی بازیگریش بی نطیر بود

ی بازیگرخانوم داشت توبرنامه صحبت میکرد میگف وسط کاربودیم زیربارون روخاک هرکجا موقع اذان انقدر زیبا نمازمیخوند ک باعث شد منم نمازخون شم شهاب خیلی اقاتراز فاسدان سینماست

چشت خورد سهیم شدی توظهورش سه تاصلوات سهم شماست
ندیدم .. انشاالله که موفق باشن  .. من کمتر از دو ماه پیش باهاشون کار کردم .. چیزی نگفتند ..&nb ...

فضولی نباشه کارتون چیه

ی بازیگرخانوم داشت توبرنامه صحبت میکرد میگف وسط کاربودیم زیربارون روخاک هرکجا موقع اذان انقدر زیبا ن ...

انشالله هرجا هست موفق باشه متاسفانه دور از شماها باشه مردم ایران بی نهایت تنگ نظر هستن چشم دیدن مدفقیت کسی و ندارن 

سلامت باشی  برنامه‌ ریز و دستیار کارگردان هستم

چه خوب موفق باشین

جدی؟ 

لطفا دعا کنید اتفاق بدی نیفته و کاری رو که شروع کردم به بهترین نحو ممکن به آخر برسونم. کل زندگیم به این کار و اتفاق بستگی داره.😔😭          لطفاااااااااااااا برای سلامتیم یه حمد بخون من در گیر بیماری روحی هستم ولی هیچکس درکم نمیکنه چون فقط سردرد شکم درد و معده درد و…. رو مریضی میدونیم😔…..                                                                               اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706