2752
2734
عنوان

دیدین شهاب حسینی از دنیای بازیگری خداحافظی کرد 🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 40 پست
انشالله هرجا هست موفق باشه متاسفانه دور از شماها باشه مردم ایران بی نهایت تنگ نظر هستن چشم دیدن مدفق ...

خیلییییی بیچاره برا ی تقدیم جایزه ب ساحت امام زمان چه حرفاوتیکه ها ک نشنید چقدراذیتش کردن 

چشت خورد سهیم شدی توظهورش سه تاصلوات سهم شماست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلییییی بیچاره برا ی تقدیم جایزه ب ساحت امام زمان چه حرفاوتیکه ها ک نشنید چقدراذیتش کردن 

اره 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

و چقدر دلگیر هستند از مردم .. اینکه چه چیزها بهشون نسبت دادند به دلیل اقامت در آمریکا .. اینکه از فیلمهاشون استقبال نکردند.. اینکه به خاطر زدن واکسن فایزر مورد فحاشی قرار گرفتند و...

و چقدر دلگیر هستند از مردم .. اینکه چه چیزها بهشون نسبت دادند به دلیل اقامت در آمریکا .. اینکه از فی ...

مردمی داریم پرازعقده وبشدت غریبه پرست 

توقع مهربانی واحترام وقدر دونستن همچین سلبریتی باارزشیو ازشون نداشته باش انقد ازردنش دلگیرش کردن دلشوشکوندن ک دیگ نمیخاد بیادجلودوربین برا ملتش فیلم بازی کنه 

واقعا چه ملت نامهربانی داریم :((

چشت خورد سهیم شدی توظهورش سه تاصلوات سهم شماست