2733
2739

سلام

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

اگه مطلبی دهری لایکم کن

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای کاش نگن سردی و گرمی و... 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

تو نت بزن درمان ناباروری زنان با حکیم خیراندیش

تو قسمت ویدیو ها نگاه کن

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         

اول این که دو رکعت نماز بخونید و هدیه کنید به امام زمان و بچتون رو از ته دل ببخشید به ایشون تا انشاالله صالح و سالم باشه.

دوم

دو ماه کارهای زیر رو انجام بدید.

اگه مشکل کلیه و فشار خون نداری آمپول ب کمپلکس ایرانی بگیر و پنج تاش رو هر دو روز یکبار و بعد هفته ای یه دونه بزن. اگه داری، ب کمپلکس رو حذف کن. ویتامین ای بخر و تا سه ماه هر روز و شوهرتون هم یک ماه هر روز بخورید، فولیک اسید پنج تا سه ماه هر روز.

یه چیزی شبیه حلوا هست که دستورش رو برات میفرستم. هر ماه از روز پنجم پریودی تا روز چهاردهم شروع پریودی بخور. حالا مقدارش بسته به میلته. اینا رو تا سه ماه انجام بده. اگه کمبود آهن هم داری کپسول فرفورت دئودنال بگیر همون رو هم تا سه ماه با فولیک اسید بخور. اینهایی که میگم تا سه ماه، شما تا دو ماه حتما انجام بده. یه ماه آخر به اختیار خودته. میتونی پیشگیری نکنی. ولی این دوماه رو پیشگیری کن تا حسابی جون بگیری. فقط حلوا رو دیگه از روز چهارده پریودی قطع کن. اصلا هم استرس نداشته باش چون معمولا لقاح با استرس انجام نمیشه.

اینم دستور ترکیبی حلوای بارداری 👇👇👇

پودر نخل نر

گلاب

روغن محلی

زعفرون

سیاهدونه آسیاب شده رو فوری بریز داخل حلوا. نباید آسیاب شده زیاد بمونه.

با نبات هم شیرینش کنه ولی با عسل بهتره.

دیگه بهش فلفل سیاه بزنه دارچین بزنه زنجبیل بزنه هل بزنه حتما

2738