2733
2734

غلط کرده من ۴ سال طبیعی جلو گیری کردم هیچ اتفاقی نیفتاده

بستگی ب سرعت عمل مرد دارع

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب دغدغه ما مجردا تور کردن دوست پسر یا شایدم خواستگار درس و دانشگاه 😂 شمام که با شوهراتون عشق و حالو سر و کله زدن با خانواده شوهر 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐

اره راست میگه اصلا رو طبیعی اعتمادی نداشته باش قرص هم اگع بهت بیوفته خوبه وگرنه که داغونت میکنه همون کاندوم بهترین راهه

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
2731
4 سال طبیعی جلوگیری دارم و هرماه تا حد مرگ استرس میرم و میام... 

اره منم بخاطر این استرساش اصلا دوست ندارم این رسیک رو بکنم

تاحالا چندین نفر از اطرافیانم ناخواسته باردار شدن چون اینجوری جلوگیزی میکردن

طبیعی عالیه یه کم دقت میخاد من دوسال اینطوری جلوگیری کردم

من ٨سال داشتم بعديهويى دقيقا موقعى كه نميخواستم باردارشدم خيلى دارم عذاب ميكشم خيلى مراقب باش

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
2740

عزیزم واقعا هیچ راهی نیست جز طبیعی 

من قرص خوردم بشدت هورمونی هست پدرت درمیاره.. من ک نزدیک بود با قرص ال دی بگیرم حتی.. انواع قرصا رو هم خوردم... 

همه شون اشغالن

کان دوم هم که همسرم دوست نداره.. 

هیچ راهی ندارم... هرماه با کلی دعا پریود میشم این ماه هم هنوز نشدم... 

2706