2733
2734

دکتر برام عکس رنگی نوشته خیلی میترسم انجام بدم..خیلی خجالت میکشم..روم چیزی میکشن یان؟بعد گرفتن عکس کیا باردار شدن؟اصلا چجوری عکس میگیرن؟

خجالت نداره

من دکترم مرد بود خجالت نکشیدم

دکتره دیگه کارش همینه

سه ماه بعدشم باردار شدم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیزی روت انداخته بود یا همینجوری؟

نه چیزی نمیندازن

یه لوله رو وارد واژنت میکنن

چطوری چیزی بندازن😁😑

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
آمپول میزنن داخل واژن؟

یه لوله ی خیلی باریک وارد واژن میکنن بعد ماده حاجبو با سرنگ داخل لوله تزریق میکنن

بعد عکس میگیرن

2740
بعد ۳ ماه طبیعی باردار شدین یا با آمپول یا قرص

طبیعی

ولی ماه های قبلش قرص میخوردم

خداروشکر..برا منم دعا کن ۴ ساله منتظرم این ماه آمپول هم زده بودم ولی باردار نشدم باز..خیلی ناامید شد ...

انشالله زود نتیجه بگیری عزیزم

2706