2733
2734
عنوان

مادر که نباشی.....

4576 بازدید | 237 پست
مادر که نباشی همه مادرا میخوان مادرانه هاشون رو به رخت بکشن...

مادر که نباشی تازه میفهمی چقدر همه مادرا خودخواهن...مادر که نباشی همه مادرا حتی مادر خودت بهت میگن مادر نیستی که بفهمی...

مادر که نباشی همه مادرا میخوان برات نسخه دلسوزانه بپیچن حتی اونایی که تا دیروز مثل خودت بودن و امروز فراموش کردن دیروزشون رو و تو متنفری از همه اون نسخه ها...

مادر که نباشی اگه به بچه یه مادر ابراز علاقه نکنی بهت میگن حسود...

مادر که نباشی هیشکی درکت نمیکنه مگر کسی که مادر نیست...

و خدا فقط نگاه میکنه...

من کاسه صبرم ، این کاسه لبریزه
هر چی دلتون میخواد فکر کنید و بگید....

فقط خواهشا دلداری ندین که اینم از اون مورداییه که حال آدمو بد میکنه....

برای برانگیختن حس ترحم و دلسوزی نیست... حرفاییه که مدتهاست توی دلم مونده بود....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گویی زندگی ماشینی و انسان مدار امروزی باعث شده است که آدم ها فراموش کنند بدون اراده خدا هیچ برگی از درخت نمی افتد، گلی نمی شکفد و زنی مادر نمی شود.

زن بودن چیزی کم از مادر بودن ندارد همان گونه که فاطمه معصومه سلام الله علیها نه ازدواج کرده و نه مادر بوده است.

اما سه درب از همان بهشتی که زیر پای مادران است به یمن وجود او به سوی مدفنش باز می شود.
زن بودن چیزی کم از مادر بودن ندارد همان گونه که فاطمه معصومه سلام الله علیها نه ازدواج کرده و نه مادر بوده است.

اما سه درب از همان بهشتی که زیر پای مادران است به یمن وجود او به سوی مدفنش باز می شود.
2740
این مطلب تنها برا قضیه مادر شدن نیست.
دقت کنید دخترهایی که مجرد بودنو در انتظار یک ازدواج بودن وقتی که به آرزوشون میرسن و ازدواج میکنند با نوع حرف زدنشون میخوان به اونایی که هنوز ازدواج نکردن یه جورایی فخر بفروشن. انگار شاخ غولو شکستند.
دلم رو فقط با یاد خدا آروم میکنم.
غزل مادر امیرعلی

برات آرزو می کنم در آینده نزدیک مادر باشی

و این جمله برای من از آزار دهنده ترین جمله هاست..........
2706