2737
2739
عنوان

شوهرم دو هفتست خونه مادرش می خوابه.

9771 بازدید | 198 پست

بعضی ها در جریان زندگیم هستند. تو تاپیک قبلی هام هم هست هنرهاش.

حالا دو هفته بیشتره که شبها میره خونه مادرش.من و بچه ها هم خونه خودمون. خونه هامون هم نزدیکه. دو سه بار اومده بچه ها رو دیده و رفته.

خرجی هم یه ذره به کارتم ریخته. که دوبرابرش رو از خودم خرج کردم.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

این مردا چشون شده

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد عجیبه شوهر قهر میکنه میره خونه مامانش:/ 

همه چی عوض شده جابه جا شدن😂💔

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
2731

تصمیمت چیه؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

امشب کمتر از نیم ساعت اومده خونه بچه ها رو بغل کرده، میگه شماها خیلی خوبید ولی مادرتون خیلی اذیت می کنه.  زن من شده که تیغم بزنه. شیطون رو درس میده.برای همین مجبورم نیام خونه. بچه ۴ سالم با اضطراب میگه مامان تو بابا رو دوست نداری؟ میگم چرا. خیالت راحت. باز مردک خر چرت و پرت گفت. بهش میگم بچه مضطرب شده. میگه باید بدونه تا گول تو رو نخوره....

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2740

مادرش نمیگه برو خونه ی خودت

عجیبه که بعضی مادرا به جای خاموش کردن اختلافا بیشتر دامن میزنن بهش

من روزی که پسرم داماد بشه اصلا حق نداره تنهایی شب بیاد بمونه خونم

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤
2706