2737
2734
عنوان

دوستان چیکار کنم حالم خیلی بده....

148 بازدید | 16 پست

من و نامزدم با هم عقدیم...خیلی همو دوست داشتیم....خیلی تلاش کردیم تا بهم رسیدیم.....چند هفته پیش با نامزدم با ماشین  رفته بودیم بیرون....من گفتم بزار یه خورده سر به سرش بزارم ببینم چکار میکنه...رو دارائیش خیلی حساسه....منم یه چنتا متلک گفتم به ماشین و خونش گفتم..بخدا شوخی بود و منظور خاصی نداشتم...دفعه اول دیدم اخماش رفت تو هم...چند روز بعد که دوباره بهش گفتم .....یهو عصبانی شد و  وسط خیابون....در ماشینو باز کرد گفت برو پایین.....شوکه شدم...خیلی بد و تحقیر آمیز رفتار کرد...بخدا من به شوخی گفتم..تلفن منو دیگه اصلا جواب نمیده..الان بعد هفته ها از طریق اشنایی پیام داده که نمیخامت...همه چی تمومه.باور نمیشه ما که به ساعت نمیتونستیم بدون هم طاقت بیاریم الان خیلی وقته خبری نداریم...چند وقته حالم خیلی بده...کاش نمیگفتم...زندگیم داره از هم میپاشه...نمیدونم چکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید جدا از این حساسیت چیز دیگه ای هم باشه.

چون اصلا منطقی نیست

با من سرد نباشید میرم کاپشن میپوشم ضایع میشید😂😌 این دنیا ارزش نداره ؛ خودتو اذیت نکن ؛ بقیه رو اذیت کن 😀🙂 من مثل روانشناسا به دوستام انگیزه میدم و خودم مثل روانیا عمل میکنم 😶                         اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیادقطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله😖😩                  ‏وقتي با هندزفري آهنگ گوش ميدم:10% آهنگ گوش ميدم ؛ 90% فكر ميكنم كسي داره صدام ميكنه:///        فارسی خیلی زبان جالبیه ها،سکوت علامت رضاست،جواب ابلهان هم خاموشیست با این وجود سکوت سر شار از ناگفته هاست🤣🙃    یه فرشته هم هس ب اسم 'بیلاخیل👍 مسئول رسیدگی به آرزوهای منه:|😹 داشتم بنیامین گوش میدادم تو یه جای آهنگ میگفت 'آره خوب بلدم قدم بزنم' اصن پشمای آدم میریزه از این همه توانایی که خدا به این آدم داده
2731

اگه یه متلک ساده باشه دلیلی نداره بخواد تموم کن همه چیو که

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !  ..«اگر اون برای تو ساخته شده،من برای تو ویران شدم!»...
ادم که با هرچیزی شوخی نمیکنه. اگه معذرت خواهی کردی و تلاشتو کردی برش گردونی دیگه ولش کن😕مرد انقد ب ...

من منظوری نداشتم فقط میخاستم ببینم چی میگه.کاش نمیگفتم...البته رو دارائیش حساسه ....گفته بود اگه با دارائی من مشکلی نداره اوکی بده...و گرنه برو سراغ یکی دیگه....من مشکلی نداشتم...شاید بد برداشت کرده ..نمیدونم..حالم خیلی بده

2740
نه به شوخی گفتم همه ماشین و خونه دارن ما هم ماشین داریم....البته بد نیست...به شوخی گفتم..یهو قاطی کر ...

خب اگع عقد شدین. ک‌نگران نباش دوسه بار معذرت خاهی کنی برمیگرده. ب غرورش برخورده. ولی اگه دوستید بی خیال شو ارزش نداره

حدود دو سه هفته....قبلش ما روزی چند بار بهم زنگ میزدیم...الان تلفن منو جواب نمیده...

میگی عقدین پس اشتی میکنید ولی میخوای بهش بگو‌بیاد صحبت کنید باهم یا پیام بده بگو منظوری نداشتی و‌ارزش رابطه تون بیشتر از این حرفاست...

از هر طرف که رفتم،جز وحشتم نیفزود...
خب اگع عقد شدین. ک‌نگران نباش دوسه بار معذرت خاهی کنی برمیگرده. ب غرورش برخورده. ولی اگه دوستید بی خ ...

عقدیم...ولی الان قهرش زیاد شده....حدود چند هفته...نمیدونم چکار کنم.

2706