2737
2734
گلم دکترعطیه منصوری وبتول ساعدی دکترای خوبی هستن
خداجووونم هزارهزارهزارمرتبه شکرت خدایا خواهش میکنم نی نیمو درپناه خودت واِئمه حفظ کن میشه لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها ونی نی من صلوات بفرستین؟؟؟ اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم خدایاازت خواهش میکنم دل همه ی منتظراروبااومدن یه نی نی سالم وصالح وخوشگل شادکن آمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
دکترمنصوری چهارشنبه هابایدبری سایتش ونوبت بگیری دکترساعدی هم بایدبری مطبش واسمتوبنویسی اگه واست مرد یازن بودنش مهم نیست میگن دکترتیمورزاده هم خیییلی دکترخوبیه
خداجووونم هزارهزارهزارمرتبه شکرت خدایا خواهش میکنم نی نیمو درپناه خودت واِئمه حفظ کن میشه لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها ونی نی من صلوات بفرستین؟؟؟ اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم خدایاازت خواهش میکنم دل همه ی منتظراروبااومدن یه نی نی سالم وصالح وخوشگل شادکن آمین
رویای زندگی آدرسش کجاست؟؟
2706