2737
2734
عنوان

شیرم یهو خشک شده چیکار کنم

183 بازدید | 34 پست

تا دو ماهگی دخترم شیر خودمو میخورد و وزنش هم معمولی بود 

ولی هیچ وقت لباسم خیس نمیشد یا سینه هام سنگین نمیشد وقتی دو ساعت نمیخورد 

بعد دوماه هم کلا شیرم کم شده بود تا اینکه دو سه بار تو یه هفته بچه خیلی خیلی زیاد گریه کرد و کبود میشد شیر خودمو دو تا مک میزد و ول میکرد 

شیر خشک بهش دادیم اروم‌شدو‌خوابید  الان هم که چهار ماهشه دو ماهه که اکثرا شیر خشک میخوره 

خودم هنوز یکم شیر دارم 

راهی نیست که زیاد بشه ؟

عذاب وجدان دارم فک میکنم چون شیر اشک دادم شیرم خشک شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عذاب وجدانم نداشته باش

از کجا میدونه شیرت مقوی و پر از ویتامین بوده؟

حداقل الان مطمئنی تمام ویتامین های لازم با شیرخشک بهش میرسه.

مهم اینکه یه مامان سرحال و شاد باشی براش

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces
پودر گالاکتومید بخر خیلی خوبه

من خوردم هیچ فایده ای نداشت همه راهارو امتحان کردم آخرش شیرم خشک شد، به این پی بردم که ارثیه، من مامانم کم شیر بود خودمم همین طور

خدا جونم به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩🙏
خونوادم همه خودشون بچهاشونو شیر میدن  مادرم با یه سینه شیر میداد و بچهاشو بزرگ کرد

این دوره با دوره مامانت اینها که یکی نیست

تعذیه ها متفاونه

بدن ها متفاوتن

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces
آخی عزیزم حالا خشک شده یا کمه؟ شیر اشک یا شیرخشک نوشتی آخرش؟ دیگه عذاب وجدان نداشته باش

نه هنوز هم شیر دارم کامل خشک نشده 

خوشبختانه هنوزم میمکه 

اما میخوام‌زیاد بشه نسبت به قبل خیلی کم‌شده 

من خوردم هیچ فایده ای نداشت همه راهارو امتحان کردم آخرش شیرم خشک شد، به این پی بردم که ارثیه، من مام ...

خیلی سخته من خیلی ناراحتم 

حس میکنم بی عرضه بودم نتونستم‌به بچه شیر بدم همش شبا نگاهش میکنم و غصه میخورم 

2706