2733
2739

سلام من چن روز پیش شنیدم که خواهر شوهر ومادر شوهرم پشت سر من داشتن حرف میزدن وبه برادر شوهرم میگفتن که اگه میخای زن بگیری حواست باشه مثل این نشه ومیبینی که داداشت بدبخت شده وازاین حرفا بیشتر خواهر شوهرم میگفت که اخلاقش بده زبونش تیزه و...ومن خداشاهده کمترین بی احترامی بهشون نکردم و تو روی من خیلی خوبن وپیش همه تعریفمو میکنن حتی مادر شوهرم از فامیلای ما دختر انتخاب کرده برا برادر شوهرم و همیشه میگه قسمت بشه اونو میگیریم برا برادر شوهرم .حالا من نمیدونم چجوری باهاشون رفتار کنم به شوهرم بگم بهشون بگه یا چی؟مشکلم اینه بامادرشوهرم اینا تو یه ساختمون زندگی میکنیم وزود زود میریم خونشون حالا اصلا دلم باهاشون صاف نمیشه و شوهرم چن روزپیش گفت که بریم خونه مامانش اینا ومن گفتم نمیام فهمید که چیزی شده وگفت که چیزی بهت گفتن یا چیزی شده و منم سربسته گفتم که نارحتم از دستشون ویه چیزایی شنیدم و نگفتم که چی شنیدم هرچقدم اصرار کرد نگفتم چون دم عیده و ماخونمون کوچیکه سفره عیدمون بامادرشوهرم باهمه و مهمونامون میان خونه اونا‌و نمیخوام دم عیدی دعوا بشه. قبلا هم یه بار خواهرشوهرم تو روم گفت که خیلی ولخرجی میکنین هم تو هم داداشم چرا انقد لباس واینا میخرین به جاش پس انداز کنین منم نارحت شدم وبه شوهرم گفتم اونم جوری جوابشو داده بود که خواهر شوهرم یه هفته باهیچکدوممون حرف نمیزد منم بهش کم محلی کردم تا باز خودش پیش قدم شد برا حرف زدن وآشتی.حالا به نظرتون به شوهرم بگم که من این حرفارو شنیدم و بره به خواهر ومادرش بگه که چرا این حرفارو زدین ؟یابمونه بعد عید بگم ی؟به نظرتون بهترین راه چیه

چرا اینقدررررر که خانواده شوهر سمن خانواده زن نیستن🤦

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چراهمونجا نرفتی بگی از حرفاشون ناراحت شدی؟

خودمم نمیدونم اون لحظه خیلی نارحت بودم اصلا مغزم کارنکرد شوهرمم همیشه میگه هرچی گفتن همونجا جوابشون رابده

چرا اینقدررررر که خانواده شوهر سمن خانواده زن نیستن🤦

خب همون خانواده زن از اون طرف باز خانواده شوهر یکی دیگه هستن😂😂😂واین داستان سر دراز دارد😁

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲
2738
خب همون خانواده زن از اون طرف باز خانواده شوهر یکی دیگه هستن😂😂😂واین داستان سر دراز دارد😁

هوووف😂😂

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
ایقد شوهرت نفرس تو روشون وایسه میبینی یهو شوهرتم علیهت شده .. سعی کن فقط به شوهرت اطلاع بدی همگین ات ...

یعنی نگم به شوهرم که چیا گفتن ونره بهشون بگه اخه دیشبم گفت بریم خونشون من گفتم نمیام اونم نارحت شد وگفت خب بگو چی شده که نارحتی نمیدونم چیکار کنم

دم عیدی حالتونو خراب نکن، چون رفت و آمد هم دارید بقیه هم متوجه ی مشکل شما میشن، خودت کم توجهی کن و سر سنگین باش بعد از عید به مادر شوهرت بگو اگر از من خوشتون نمیاد برای چی میخواهید از فامیل من دختر بگیرید، اگر دخترتون برای خانواده ی شوهرش خوبه ،بگید یکی مثل خودش پیدا کنه 

ای خواهر دست رو دله منم نزار چقدره شبیه هم هستیم 

ولی اونا جلو روم میگن . من فامیلشون هستم بعد همش میگن ی بار از فامیل عروس گرفتیم دوباره این اشتباهو تکرار نمیکنیم . 

منم برام مهم نیس که این حرفا رو میزنن

در اصل من هیچ کاری به کارشون ندارم فقط خونمون پیششونه گه گاهی من و شوهرم دعوا میکنیم باهم که اکثرا شوهرم دادوبیداد میکنه و از اینا 

خدایا منو به رویاها و آرزوهام برسون 💚
خودمم نمیدونم اون لحظه خیلی نارحت بودم اصلا مغزم کارنکرد شوهرمم همیشه میگه هرچی گفتن همونجا جوابشون ...

امروز برو با مادرشوهرت حرف بزن ...بگو مامان نظر بقیه(خواهرشوهر و برادرشوهر)واسم اصلا اهمیت نداره اما مگه شما از من بدی دیدین؟؟؟ من اونروز صداتون و شنیدم دلم خیلی شکست الانم اومدم بگم برای سال جدید فقط شمارو حلال میکنم نه بقیه رو😉بگو نمیگذرم ازشون ...من تاالان شمارو مثل خانواده خودم میدونستم اما اگه تاالان منو نشناختید دیگه خودم و اذیت نمیکنم هرکی خوش باشه توخونه خوش....هیچوقت ساکت نمون خیلی با ادب و احترام حرفت و بزن 

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2706