2737
2739

سلااام چه طورین؟

بچه ها یه خواستگار هست که فامیلمونه و با من ۸ سال اختلاف سنی دارن و قیافه جذابی هم تدارن و قدشون کوتاهه ۱۶۵ اینا...

تنها مزیتی که داره اینه که کار داره و وضعش خوبه و خانواده هم رو این قضیه که فامیله و میشناسیمش اصرار دارن و میگن مورد خوبیه خیلی تنهام این روزا هیچ کی درکم نمیکنه لطفا راهنماییم کنید راستی من ۲۴ سالمه و به نظرم هنوز فرصت هست برای ازدواج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر ظاهر برات مهمه کنار نمیای . رد کنی بهتره چون در حق خودت و خواستگار ظلم میکنی

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

من واقعیتش ظاهر برام مهمه مخصوصااا قد

اگه میتونی کنار بیای قبول کن

سنتم زیاد نیست هنوز وقت هست

2738

نه اصلااا. ازدواج با هر رابطه ی دیگه ای فرق داره؛ وقتی به طرف هیچ حس و کششی نداری، چجوری میخوای تو بالا و پایین زندگی تحملش کنی و درکنارش باشی؟

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
اگر ظاهر برات مهمه کنار نمیای . رد کنی بهتره چون در حق خودت و خواستگار ظلم میکنی

آفرین   احسنت 👏👏👏👏😊😊

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.

زیبا بودن طرف مقابل مهم نیست. هم سطح بودن در ظاهره که اهمیت داره. چون تو زندگی مقایسه و حسادت به ظاهر و این چیزا وجود داره. کلا زندگی زناشویی خارج از زندگی عادی نیست. تمام احساساتی که ادم به هر انسانی داره به همسرش هم می تونه داشته باشه. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿