2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

احمد عصبانی شد رفت پیشش یه مشت تو دماغش زد آوند بیرون بعد همون لحضه سیمین اومد شرکت احمد و دید که  داره میره بعد کیانی هم  قندون که شکسته بود رو خراش داد سینه اش و

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد 🤍🖤
احمد زدنش😂 ی ذره زد ولی اون 💩 خود زنی کرد که جلو سیمین مظلوم نمایی کنه

با چی خود زنی زده؟

ای وای چقدر این مرتیکه 🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

احمد سنایی رفت پیش کیانی و گفت چرا برای من بپا گذاشتی و رفتی سر کارم زیر آبم رو زدی ، بعد دعوا شد 

بعد فقط احمد یکی زد توی دهنش 

و قندون رو روی زمین پرت کرد 

ولی کیانی برای مظلوم نمایی پیش سیمین با شیشه های قندون خودزنی کرد  

2738
احمد عصبانی شد رفت پیشش یه مشت تو دماغش زد آوند بیرون بعد همون لحضه سیمین اومد شرکت احمد و دید که &n ...

سیمین چون ازدواجش بهم خورده راضی نیست کسی شوهر کنه

عقده ای

کلا من از الیکا تو همه فیلما بدم میاد

سیمین چون ازدواجش بهم خورده راضی نیست کسی شوهر کنه عقده ای کلا من از الیکا تو همه فیلما بدم میاد

خب خیلی فیلم آموزنده ای 

سیمین هم مشکلات روحی و عاطفی داره و ناشی از رفتار خانوادش 

من طرفدار هیچ بازیگری نیستم 

ولی این حد از تنفر ما از این شخصیت توی سریال 

نشون میده که بازیگر کارش رو خوب انجام داده 

خب خیلی فیلم آموزنده ای  سیمین هم مشکلات روحی و عاطفی داره و ناشی از رفتار خانوادش  من ط ...

اره نقششو خوب بازی میکنه

من از خودش خوشم نمیاد

2706