2737
2739
من یه جلسه رفتم کلش ریخته...هیچی نمونده.. جلسه ی دومم ۲۶ همین ماهه

دقیقا منم یه جلسه رفتم بعد گفت تا ماه بعد شیو نکن گفتم مگه میشه افتضاح میشه 

گفت نه در نمیاد راست میگفت یکم دراومد ولی ریخت حالا نمیدونم جلسه ی اول اینجوریه با دیگه تا اخر همینه

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
فقط خانوما ی سوال.. شما هم موقع لیزر درد دارین.. من واقعا دردم میگیره.. شما چطور

اره خیلی بد بود میخوام این جلسه بی حسی بزنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منم یه جلسه رفتم بعد گفت تا ماه بعد شیو نکن گفتم مگه میشه افتضاح میشه  گفت نه در نمیاد ر ...

افرین...منم تو همین یکماه اصلا شیو نکردم...دست میزدم دونه دونه درمیومد

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
2731
فقط خانوما ی سوال.. شما هم موقع لیزر درد دارین.. من واقعا دردم میگیره.. شما چطور

اره درد داره 

واقعا انگار سوزن میزنه بعد یه باد سرد اذبین میبره ولی دردش حس میکنم اپراتور گف طبیعیه 

دعا کنید سکته کنم بمیرم لطفا 🙏تنها چیزی که آرومم میکنه مرگ هست خواهش میکنم دعا کنید😭😭                                
اره خیلی بد بود میخوام این جلسه بی حسی بزنم 

منم قراره بی حسی بزنم...ولی خانومه گفت زتیلاپی خودش زیاد بمونه میسوزونه‌...

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
2740
اره درد داره  واقعا انگار سوزن میزنه بعد یه باد سرد اذبین میبره ولی دردش حس میکنم اپراتور گف ط ...

وای خیلی بده...من تا عمق وجودم دردشو حس میکردم

منم قراره بی حسی بزنم...ولی خانومه گفت زتیلاپی خودش زیاد بمونه میسوزونه‌...

یکی به من لیدوکایین پیشنهاد داد گفت استفاده کردم خوب بود 

حالا نمیدونم زنگ میزنم از خودشون میپرسم چی بهتره

وای خیلی بده...من تا عمق وجودم دردشو حس میکردم

اره ولی چاره چیه بعضی وقتا اشکم در میاد 

من مشکل هورمونی داشتم برا همین زیاد شدن موهام 

☹☹

دعا کنید سکته کنم بمیرم لطفا 🙏تنها چیزی که آرومم میکنه مرگ هست خواهش میکنم دعا کنید😭😭                                
2706