2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گریه نه‌‌..بی قراری میکنه

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2731

ارع یکم سخته دندونی ژله بزار یخچال بده دستش اروم میشه

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉

نه فقط یکی دو تا دندان اذیت شد الان ۱۴ تا دندان داره خیلی هاش رو من نفهمیدم حتی یهو دیدم در اومده

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

دخترمن یکماه قبل دوتا اولیشو دراورد تا دوهفته همش گریه بعدم ده روزی هیچی نمیخورد بعدم تب کرد شدبد بعد دو سه روز دیدم دندونش نوک زده بیرون. 

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستید؟ ممنون دوستای خوبم.
2738
تا آخر همینجور؟  آخه خواهرزادم 7ماه ونیمشه خیلی گریه میکنه وبی قراری میکنه

احتمالا مال دندونه 

ی قاشق بزنید اروم رو لثش ببینید صدا نمیده؟

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستید؟ ممنون دوستای خوبم.
تا آخر همینجور؟  آخه خواهرزادم 7ماه ونیمشه خیلی گریه میکنه وبی قراری میکنه

نه والا الان بچه من یکسالو نیمشه ۸تا دندون داره دوتا هم داره آسیاب کوچک درمیاره اصلا گریه نمیکرد 

فقط یکم شکمش شل میشه و بد بو

دستا بالا دستا بالا ...😂😂😂😂میبینم که با ریتم میخونی
2706