2733
2739
عنوان

بارداری

93 بازدید | 13 پست

سلام

خانما من باردارم هفته ۱۲اسید معدم خیلی زیاده نمیتونم ظرف بشورم راه برم حالت تهوع میگیریم یک ماه بیشتره شام نمی‌خورم یعنی گلاب ب روتون برمیگردونم شبا حالم بده ی چیز تو گلومه کسی مثل من بوده خسته شدم 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  

اره منم 

با عرق نعنا اسید معده بهتر میشد

ولی از الان نه کمی دیرتر اینجوری شدم

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم همینجور بود دقیقا از ماه سوم شروع شده تا پنج ماه ونیم ک بودم همش یه چیزی تو گلوم بود ب بوی دستشویی ب بوی گوشت و پیاز بوی یخچال فریزر و....بهم میخورد بالا می اوردم روزی یهبارو حتما بالا می اوردم از صبح هم ک بیدار میشدم تهوع داشتم تا اخر شب....من وقتی تهوع داشتم نارنگی میگذاشتم کنارم چند پر ازش میخوردم بهتر میشدم یاانار...یا انجیر خشک حالمو خوب میکرد تهوع ک میگرفتم نارنگی بو میکردم پرتقال بو میکردم

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن

شرایطتونو حتما ب دکترتون بگین ب من ویتامین ب 6 دادن با دمیترون...خیلی بهترم میکرد حتما ب دکترت بگو

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
2738
منم همینجور بود دقیقا از ماه سوم شروع شده تا پنج ماه ونیم ک بودم همش یه چیزی تو گلوم بود ب بوی دستشو ...

از من خیلی زود شروع شد نارنگی ک خودش اسید داره آخه دهنم تلخه همه چی برام تلخه فقط غذای خشک یبوست گرفتم همش دردهنم رو گرفتم من رو سری یا لباس ب گردنم بخوره حالت تهوع میگیریم

شرایطتونو حتما ب دکترتون بگین ب من ویتامین ب 6 دادن با دمیترون...خیلی بهترم میکرد حتما ب دکترت بگو

عزیزم ب دکتر گفتم ب ۶ و دمیترون داده بهش گفتم فایده ندارع گفت باید بسازی دارو نمیتونم بدم قبلش فاموتیدین داد بعد عوض کرد پنتوپرازول داد ولی فایده ندارع من شبا حالم بده

از من خیلی زود شروع شد نارنگی ک خودش اسید داره آخه دهنم تلخه همه چی برام تلخه فقط غذای خشک یبوست گرف ...

منم همین طور بودم یبوست داشتم دقیقا عین شما بعضی غذاها ب دهنم تلخ میخورد ب شوهرم مبفتم میگفت نه تلخ نیس...منو نارنگی خوب میکرد انقدر ک بعضی روزا بلند میشدم شش هفت مبخوردم...ولی عزیز جان تا هفته تقریبا 22این شرایطتت تموم میشه فقط صبور باشتا ماه پنج ششم تموم میشه حداقل ششت هفتاد درصد تهوعت بهتر میشه راحت میتونی بیشتر غذاهارو بخوری...من با موز این روزایی ک حالم بد بودو سر میکردم ک فقط قمدم نیفته اخه انسولین خونم بالا بود و افت قند داشتم هر چند یبوست میگرفتم ولی چاره نداشتم

منم همین طور بودم یبوست داشتم دقیقا عین شما بعضی غذاها ب دهنم تلخ میخورد ب شوهرم مبفتم میگفت نه تلخ ...

خیلی سخته من بارداری اولم هم همینطور بودم الآنم همین

عزیزم ب دکتر گفتم ب ۶ و دمیترون داده بهش گفتم فایده ندارع گفت باید بسازی دارو نمیتونم بدم قبلش فاموت ...

صبور باش خوب میشی....هر چی کمتر دارو بخورین بنفعتونه زنجبیلم کارسازه..ـ

ب جاش اگر خدا بخواد تا چندماه دیگ میوه عشقتونو تو بغلتون میگیرین و همه اینا از یادتون میره....فقط التماس میکنم دکتر باسوادی رو برا خودتون امتخاب کنین خیلی مهمه