2737
2734
عنوان

چت با همسر👀❤

519 بازدید | 12 پست

سلام خانم ها

می خوام صرفا یه تجربه بگم بهتون

من از روز اول ازدواجمون، عادت داشتم هر روز تو تایمی که همسر سر کار پشت سیستم بود، براش یه بیت شعر، جمله ی عاشقانه یا متن کوتاه اس ام اس می کردم و خب جواب های قشنگی هم می گرفتم... و این روند نزدیک سه چهار ساله که ادامه پیدا کرده

کم کم اس ام اسمون فقط شد جای اینجور پیام ها و کارای دیگه مثل خریدی رو تو واتسپ می نویسم براش

اگه تجربه نکردید، یکی دوبار امتحانش کنید... حال هر دوتون رو خیلی خوب می کنه❤

یک عدد برنامه نویسِ نه چندان کدبانو اما غرق در آرامش چشمان او 😅😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امتحان کردم خوب بودیم تا دیشب ک بین حرف زدنمون رفت و پیام داد بعد بهت زنگ میزنم و زنگ نزد من فکر کردم خوابه درصورتیکه اعلان پیام منو میدیده و داشته فیلم میدیده و براش مهم نبوده منم سرد شدم ازش و اون پیام خانومی ک گفته بود من دوتا مرد تو زندگیم دارم فرستادم براش حتی بحث نکردم گلایه هم نکردم چون بیفایدس یه عذرخواهی میکنه و تموم

نمیدونم کجایِ دنیا و با چه حالی هستی که اینو میخونی، اما یادت نره: غم همیشه انقد پر رنگ نمیمونه
2731
امتحان کردم خوب بودیم تا دیشب ک بین حرف زدنمون رفت و پیام داد بعد بهت زنگ میزنم و زنگ نزد من فکر کرد ...

جریان خانوم و دوتا مرد چیه؟

تاریخ عروسیمون: ۱۴۰۱/۰۲/۳۰👰🏻🤵🏻تـو بگو یه روز تو شکمت باشه، وقتی حس مادرانه میگیری رفتنش نابودت میکنه، با اینکه پنج هفتم بود ولی داغون شدم💔🖤🤰🏻🖤💔۱۴۰۱/۰۹/۰۸بدترین اتفاق زندگیم. 
شوهر من جواب نمیده😔 از بی احساسیش دارم خفه میشم.

غصه ی چیو میخوری ارزش ندارن مردا ک منوتوهم یکی مث اونکه مرد خیالیش همه کار میکرد براش و احساساتی بود

نمیدونم کجایِ دنیا و با چه حالی هستی که اینو میخونی، اما یادت نره: غم همیشه انقد پر رنگ نمیمونه
امتحان کردم خوب بودیم تا دیشب ک بین حرف زدنمون رفت و پیام داد بعد بهت زنگ میزنم و زنگ نزد من فکر کرد ...

اگه خوب بودین، سر یه جواب ندادن کوچیک پشیمونی درست نکن برای خودت

همینجوری که تا اینجا احتمالا عاقلانه عمل کردی که با هم خوب موندین، جلو برو و سعی کن حتی بهتر از قبل هم بشی باهاش

جریان خانوم و دوتا مرد چیه؟

من دوتا مرد توی زندگیم دارم یه مرد که شبا توی تخت خوابم میخوابه و یک مرد که هر شب روی تخت خیالم می خوابه.... اگه مرد خیالیه من نبود من تا حالا از غصه دق کرده بودم... وقتی ناراحتم همسر واقعیم اصلاً متوجه نمیشه اگه صبح تا شب پای ظرفشویی باشم اصلا نمیگه که داری چیکار می کنی چون همش سرش تو گوشیشه ولی همسر خیالیم از پشت بغلم میکنه میگه خسته شدی عشقم دستای قشنگت درد گرفت من بشورم؟  یا وقتی که مریض میشم همسر واقعیم اصلاً متوجه نمیشه که چند روزه  بیحالم و غذام سوپه...ولی به محض اینکه کوچکترین تغییر در سلامتیم بوجود بیاد همسر خیالیم متوجه میشه سریع پیگیری می‌کنه و هر کاری میکنه تا حالم بهتر بشه وقتی موهامو رنگ می کنم یا تغییراتی توی صورتم به وجود میارم همسر واقعیم اصلاً متوجه نمیشه ولی همسر خیالیم همش از زیباییم تعریف میکنه و قربون صدقم می‌ره من موهای بلند و قشنگی دارم بعضی وقتا دوست دارم توجه همسر واقعیموجلب کنم بهش میگم نظرت چیه موهامو کوتاه کنم ؟ با بی تفاوتی میگه هر طور خودت دوست داری! اما همسر خیالیم میگه اگه دست به موهات بزنی من می‌دونم و تو ! شب‌هایی که گریه می کنم و بالش خیس میشه همسر واقعیم بیخیال می خوابه و صدای خروپفش  بلند میشه اما همسر خیالی منو بغل میکنه و باهام حرف میزنه انقدر بهم آرامش میده که یادم میره برای چه گریه میکردم اگه همسر خیالم نبود من خیلی تنها بودم من فقط تو ظاهر دارم باید با همسر واقعیم زندگی می کنم غذا میپزم خونه رو تمیز می کنم اما تمام عقل و احساسم همه برای همسر خیالیمه همسر خیالی که فقط توی فکرم باهاشم ولی بهترین ساعت‌هامون با هم میگذره.... کاش میشد از خیالم میومد بیرون و محکم بغلم میکرد من خیلی به آغوشش احتیاج دارم خیییلی

2738
اگه خوب بودین، سر یه جواب ندادن کوچیک پشیمونی درست نکن برای خودت همینجوری که تا اینجا احتمالا عاقلا ...

عزیزم من منتظرش بودم و درحالیکه میدیده دارم پیام میدم بیخیال و بی اهمیت فیلم خودشو میدیده پیامم نداد بهم از دیشب تا امروز عصر چطور میتونم مث قبل باشم باهاش

من دوتا مرد توی زندگیم دارم یه مرد که شبا توی تخت خوابم میخوابه و یک مرد که هر شب روی تخت خیالم می خ ...

چه قشنگ..مرسی ک فرستادی عزیزم

تاریخ عروسیمون: ۱۴۰۱/۰۲/۳۰👰🏻🤵🏻تـو بگو یه روز تو شکمت باشه، وقتی حس مادرانه میگیری رفتنش نابودت میکنه، با اینکه پنج هفتم بود ولی داغون شدم💔🖤🤰🏻🖤💔۱۴۰۱/۰۹/۰۸بدترین اتفاق زندگیم. 
عزیزم من منتظرش بودم و درحالیکه میدیده دارم پیام میدم بیخیال و بی اهمیت فیلم خودشو میدیده پیامم نداد ...

امیدوارم اوضاعتون خوب بشه و باشه

خواهش میکنم گل تاپیکشم هست سرچش کنی

باشه عزیزم