2733
2734
عنوان

اختلاف سنی و درک مرد و زن

103 بازدید | 9 پست

سلام خانمای خوشگل😊

به نظرتون اینکه مرد دهه ۶۰ باشه و خانم دهه ۷۰ میتونه تو درک دو طرف از هم در زندگی تاثیر بزاره؟! آقا ۶۹ و خانم ۷۷ به نظر خودم زیاده ولی خیلیا میگن خوبه و تو زندگی که بری میفهمی این اختلاف سنی خیلیم خوبه🙄🤔 

بستگی ب خود اقا داره و خانم من ۷۹ عشقم ۶۸ ولی اصلا درکم نمیکنه هرلوس بازی یا کاری بخام بکنم میگ بزرگ‌شو اصن پایه نی

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
بستگی ب خود اقا داره و خانم من ۷۹ عشقم ۶۸ ولی اصلا درکم نمیکنه هرلوس بازی یا کاری بخام بکنم میگ بزرگ ...

همسنیم شوهرامونم همسنن تقریبا 

منم درکم نکرد اخرم داریم طلاق میگیرم البته خدا کنه شما خوشبخت بشین

پایان سال 1402 بیماریم تموم شده   لیسانسمو گرفتم  شاغل شدم  طلاقمو گرفتم با تمام حق و حقوقم  تهمتی که منو به دادگاه انداخت رو به تنهایی ردش میکنم  ارزوهامو تو امضا نوشتم که روزی که رسیدم بهش پایینشو امضا کنم و بنویسم بهشون رسیدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اختلاف سنی بالای ۴ سال رو دوست ندارم چون برای من‌ حس خوبی نداره شوهرم خیلی ازم بزرگتر باشه ولی خب خیلیا بدون نمیاد بستگی به خودت داره به حرف بقیه توجهی نکن

بستگی ب خود اقا داره و خانم من ۷۹ عشقم ۶۸ ولی اصلا درکم نمیکنه هرلوس بازی یا کاری بخام بکنم میگ بزرگ ...

برات از خدا بهترین سرنوشتو میخوام ممنون از نظرت و کمکت عزیزم❤️❤️❤️

همسنیم شوهرامونم همسنن تقریبا  منم درکم نکرد اخرم داریم طلاق میگیرم البته خدا کنه شما خوشبخت ب ...

قطعا خدا فکرای بهتری برات داره برات بهترینارو میخوام انشالله به زودی خوشبخت و خوشحال و عاقبت به خیر بشی زیباااا❤️🌻

2738
هشت سال بد نیست نرماله برو رو مسایل دیگه هم فک کن مشاوره قبل از ازدواج خوبه طرفین باید به بلوغ ش ...

💙💙اره بقیه چیزاش خویه مشکلم فقط همین بود و اینکه به نظرم خیلی خیلی مرد جذابی نیست

همسنیم شوهرامونم همسنن تقریبا  منم درکم نکرد اخرم داریم طلاق میگیرم البته خدا کنه شما خوشبخت ب ...

عزیزم ناراحت شدم انشالله خوشبخت بشی.

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم...