2737
2739

نگووو من که اینقدر قربون صدقش میرم کنجدمو😍

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم فک میکنم اگه یه روز باردار بشم مثل تو میشم فاز اینایی رو که قربون صدقه یدونه نطفه تو شکمشون میرن ...

واسه سونوی تشکیل قلبش رفته بودم میگفتم حالا واقعا چیزی هست اون تو؟ 😁

نمیدونم این حجم از بی حسی طبیعیه عایا؟! 

اره عزیزم معلومه که طبیعیه هر کسی یه مدلیه، من کلا شخصیت درونگرا و منطقی دارم زیاد احساساتی هم نیستم مطمئنم در آینده هم هیچ حسی تو بارداری نخواهم داشت! حداقل تا وقتی چیزی یا کسی رو نبینمش نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم

2740
اره عزیزم معلومه که طبیعیه هر کسی یه مدلیه، من کلا شخصیت درونگرا و منطقی دارم زیاد احساساتی هم نیستم ...

شخصیت منم مثل شماست.. ولی این مدت با کوچکترین حرفی بغضم میگیره یا کوچکترین تصویر احساسی تو تلویزیون! اصلا کلا بهم ریختم! 

شخصیت منم مثل شماست.. ولی این مدت با کوچکترین حرفی بغضم میگیره یا کوچکترین تصویر احساسی تو تلویزیون! ...

نگران نباش عزیزم تو بارداری تغییرات هورمونی باعث میشه آدم خیلی حساس و زودرنج بشه کاملا طبیعیه، انشاالله به سلامتی بچتو بغل بگیری 😍❤

من هیچ حسی بهش ندارم! 11هفته ام

من پنج هفتمه تازه فهمیدم‌باردارم😅😅ذوق مرگم

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
با اینکه بعد4سال باردار شدم و اولین بچم هست

اووووه من بعد نه ماه منم اولین بچمه