2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره بپرس سئوالتو

من رفتم از دادم

بعد روز قبلش نصف امپول هاش سی جی زده بودم

بتای خونم زده بود 52

بعد بالای ده زده بود مثبت

میخام ببینم این نصف امپول چقد بتای خون رو بالا میبره و چقدش کاذبه

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
من رفتم از دادم بعد روز قبلش نصف امپول هاش سی جی زده بودم بتای خونم زده بود 52 بعد بالای ده زده ب ...

پریودت عقب افتاده؟اگه عقب نیوفتاده و آزمایش دادی ممکنه مثبت کاذب باشه با توجه به آمپولی که زدی ولی اگه عقب افتاده دوروزبعد دوباره آزمایش بده.چون درصورت بارداری بتای خون ۴۸ ساعت بعد دو برابر میشه.

تماشا کردن شغل دوم اکثر ماهاست؛البته اگر قضاوت کردن را شغل اول مان حساب کنید
پریودت عقب افتاده؟اگه عقب نیوفتاده و آزمایش دادی ممکنه مثبت کاذب باشه با توجه به آمپولی که زدی ولی ا ...

انتقال جنین داشتم

روز یازدهم بوده

انتقال جنین داشتم روز یازدهم بوده

من در این مورد زیاد اطلاعی ندارم ولی میدونم ۱۴روز بعد از انتقال جنین مشخص میشه انتقال موفقیت آمیز بوده یانه.الان عجله داری؟

2740
من در این مورد زیاد اطلاعی ندارم ولی میدونم ۱۴روز بعد از انتقال جنین مشخص میشه انتقال موفقیت آمیز بو ...

چون تست دادم نگرانم

این روزا همش نگرانی داره😭

چون تست دادم نگرانم این روزا همش نگرانی داره😭

عزیزم میفهمم چی میگی ولی خب خودتو سرگرم کن که ان شاالله بارداری زود اتفاق بیفته استرس که داشته باشی و همش بهش فکر کنی نتیجه عکس میده

عزیزم میفهمم چی میگی ولی خب خودتو سرگرم کن که ان شاالله بارداری زود اتفاق بیفته استرس که داشته باشی ...

ااره عزیزم ممنونم که وقت گذاشتی 

ااره عزیزم ممنونم که وقت گذاشتی 

فدات برات دعا میکنم ان شاالله به زودی طعم مادرشدن را بچشی🤲🤲🤲🤲

2706