2752
2734
عنوان

بلاتکلیف

112 بازدید | 8 پست

اقا یه سوال شما هم اینجورین که فک کنین هیشکی براتون نمونده و کسیو ندارین که روش حساب کنین و همه بدتون و میخوان یا من فقط خلم؟یه شبایی اینجوریم ..و همش میگم چرا دسم نمک نداره 

رد دادم انگار😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همینطورم  کم کم دارم فکر میکنم نکنه نفرین شدم ...

منم همش همین فکرو میکنم ..چون هر کار میکنم نتیجه عکس میگیرم مثلا دوسام هرکاری از دسم براومد براشون کردم ولی از تک تکشون ضربه خوردم دیگ واقعا به این فکر افتادم ک انگار یه جای کارم میلنگه 

منم همش همین فکرو میکنم ..چون هر کار میکنم نتیجه عکس میگیرم مثلا دوسام هرکاری از دسم براومد براشون ک ...

دوست که هیچ 

من از خانواده‌م هم ضربه خوردم... 

اونا دقیقا نقطه ضعفامو میدونستن و دقیقا دست گذاشتن روشون 

همه میگن نباید از کسی انتظاری داشت ... 

منم خیلی سعی کردم انتظاری نداشته باشم 

ولی هنوز ته دلم ازشون توقع دارم که حداقل اگه کمکی نمیکنن شرایطو سخت تر نکنن 

که انگار براشون امکان پذیر نیست 😂🤦🏻‍♀️

دوست که هیچ  من از خانواده‌م هم ضربه خوردم...  اونا دقیقا نقطه ضعفامو میدونستن و دقیقا د ...

چقد حست شبیه منه..قشنگ میتونم درکت کنم منم از کسایی که مث چشام بشون اعتماد داشتم همیشه ضریه خوردم اونایی ک فکرشونم نمیکردم و الان به یه جایی رسیدم که دلم نمیخواد هیشکیو ببینم...انگار وسط یه مشت گرگ محاصره بشی و بره فقط تو باشی