2752
2734
عنوان

رنگ موی جدید

121 بازدید | 6 پست

سلام خانما به نظرتون برا عید چه رنگ مویی رو بزنیم قشنگ تره ممنون میشم عکس بزارین 

اصلا موندم چه رنگی بزنم 

موهام درحال حاضر لایت هستن البته جلوشون مشکی شده ۳ ماهی هست رنگ نکردم 

خدایا میدونم خودت کمکم میکنی همونی چیزی که دوست دارم برام اتفاق بیوفته لطفا برام یه صلوات بفرستین ممنونم 
من امروز رفتم مش سوزنی گذاشتم عالیه😍

از این کلاهی ها 

من موهام بلنده نمیتونم 

چ رنگی به نظرت خوبه برا موهام 

خدایا میدونم خودت کمکم میکنی همونی چیزی که دوست دارم برام اتفاق بیوفته لطفا برام یه صلوات بفرستین ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من امروز رفتم مش سوزنی گذاشتم عالیه😍

عکس نمیزاری ؟ 

منم میخام برم مش بزارم

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
عکس نمیزاری ؟  منم میخام برم مش بزارم

بیا🥰

ذهن همواره پر است از هیاهوی افکار در حال گذر، آرزوها، خاطره‌ها، هیجان‌ها همگی در حال عبور هستند، واقعاً که یک هیاهوی دائمی در ذهن وجود دارد!