2737
2739

سلام

کیا به چشم زخم اعتقاد دارن؟ 

برای دفع چشم زخم باید چکار کرد؟ 

به تخم مرغ شکستن اعتقاد دارین؟ 

چجوری میشکنن

راههای دیگه چی واسه دفع چشم زخم

خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس النگومو فرستادم تو یه تاپیکی فردا صبحش تو دستم شکستن😂😂😂 شوخی میکنم 

تجربه ثابت کرده هر چی به کتف تر باشی موفق تر خاهی شد در هر زمینه ای که باشه 😂                    این اسم لعنتی قرار بود یه چیز دیگه بشه ولی نشد😐      یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚 🙏                         وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚                                                                    آرزوی قبولی توی کنکور رو دارم و هدیه اش هم کمک به بچه های بهزیستی هست 😍💐🌸😍
2728

من خیلی معتقدم.خوندن

چهار قل .وان یکاد و ایه الکزسی.صدقه دادن.اسپند دود کردن

پیغمبر :نیمی از مردگان داخل قبرها بخاطر چشم زخم از دنیا رفته اند.

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
2740
من خیلی معتقدم.خوندن چهار قل .وان یکاد و ایه الکزسی.صدقه دادن.اسپند دود کردن پیغمبر :نیمی از مردگا ...

اینها برای جلوگیری

اگه چشم زخمی تو زندگی وارد شد باید چکار کرد

عزیزم و ان یکاد رو همون لحطه بخون بلا دور میشه

اگه بلد نیستی و سخته حفظش کنی بگو ماشاالله لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

یا اگه اینم نمیتونی اینو حفظ کن اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. و سه بار بخون

بازم اگه نمیتونی سه بار اون لحظه بگو ماشاالله 

😂😂😂😂

خدا شاهده آستینمو دادم بالا دیدم دوتاش شکسته 😕

تجربه ثابت کرده هر چی به کتف تر باشی موفق تر خاهی شد در هر زمینه ای که باشه 😂                    این اسم لعنتی قرار بود یه چیز دیگه بشه ولی نشد😐      یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚 🙏                         وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚                                                                    آرزوی قبولی توی کنکور رو دارم و هدیه اش هم کمک به بچه های بهزیستی هست 😍💐🌸😍
عزیزم و ان یکاد رو همون لحطه بخون بلا دور میشه اگه بلد نیستی و سخته حفظش کنی بگو ماشاالله لاحول ولا ...

چشم زخم وارد شده

برای ازبین بردن اثر چشم زخم باید چکار کرد

چشم زخم وارد شده برای ازبین بردن اثر چشم زخم باید چکار کرد

اگه کسی یا چیزی چشم خورده معمولا قربونی و خونریزی میکنند تا بلا دور بشه.مثل مرغ و بره و... .و اونو بین همسایه ها و فامیل یا کسایی که میدونید بین اونها چشم زدن اتفاق افتاده مثلا همکاران یا دوستان و ... پخش کنید.

ولی بهتره بخونید تا چشم نخورید. پیشگیری بهتر از درمان است. خدای نکرده کسی با چشم زخم فوت کرد دیگه نمیشه زندش کرد.

اگه کسی یا چیزی چشم خورده معمولا قربونی و خونریزی میکنند تا بلا دور بشه.مثل مرغ و بره و... .و اونو ب ...

چی بگم

تاثیر بدی روی زندگیمون گذاشته

شاید بقول تو باید قربونی داد