2733
2734
عنوان

کسایی ک درمانی برای درد دندون دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 86 بازدید | 16 پست
اولیشم هست تازه😥 وای خیلی بده اینجوری که.. از خود دندونم دردی نداره فکر کنم، اون لثه روش اذیتم می ...

😂😂😂نه

من دوتا باهم کشیدم

بعد دردش وقتی زیاد بشه اینطوری نیست که فقط همون درد بگیره کل فکت پیاده میشه گردن و گوشتم درگیر میشه 😖

واقعا فکرشم میترسونم ک وقت و تمرکزمو بگیره😕 تقریبا کامله فقط یه تیکه لثه روش مونده چند روزم هست ح ...

مال من یذره معلوم رفتم ۵ثانیه کشیدش اما کج بود جوری ک تو لپم لثه روش وقتی غذا میخوردم خیلی اذیتم میکرد بعدکشیدن فکم درد میکرد وگود بودمیارزید ب راحتیییش . دکتره گفت عفونت زیرش بود نمیکشیدی غده میشد

کاربری دوم😾"همیشه درحال سفر کردن عاشق کتاب و ورزش،دوری کردن از ادمهای منفی گرا منفی باف و ادمهای ک بهم حس بدی میدن.خدایااا ی معجزه میخام ک ازته دل داد بزنم شکررررر😻😺💞

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس