2733
2734
بچه ها حدود 4 ماهی میشه شبا از این ساعت به بعد از پاهام یه دردی می گیره که فقط باید راه برم اروم شه.یعنی داز می کشم استراحت می کنم دردش شروع می شه یعنی از چیه دارو خیلی مصرف می کنم به خاطر سردردم می ترسم پوکی بیارم کسی چیزی می دونه کمکم کنه؟
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرمم همینو می گه.اما من شلوار می پوشم راست می گی خاطره جون ازفردا حوله گرم می کنم و یه شلوار ضخیمتر می پوشم ببینم خوب میشم.نه بچه ندارم شیر نمیدم.
مامان سرایش جون خونمون سرامیکه ولی همیشه با جوراب روش راه میرم کارم هم زیاده تو خونه خیلی کار می کنم اما خوب استراحتم خیلی می کنم
2740
اره واقعاوجود راه رفتن روی سرامیک نادیده نگیر همیشه با پوش راه بروووووووو

یک دونه از این شلوار جذب بافتنی بگیر بپوش خیلی موثره

مصرف لبنیات هم ببر بالا روزی سه لیوان شیر +ماست مناسبه...برای نگرانی پوکی استخوانت که به نظرم بی مورده.
ناناز جون .. سعی کن قرص کمتر بخوری .قرص عوارض زیادی داره
مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
من روزایی که کارم زیاده و خیلی سرپا هستم شبا پادرد می گیرم که اگه زیر پاهام چند تا بالشزارم یا پاهامو به دیوار بگیرم بهتر میشه ( به خاطر جریان خون هست که به خاطر سرپا ایستادن زیاد بوده )

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

ممنونم مامان سرایش جون و خاطره جون عزیز بازم شما بامعرفتین بهم کمک کردین.استرس این درده منو کشته بود.انشالله همیشه سلامت باشین.
کم خونی نداری؟کمبود کلسیم چی؟
زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه را دوست زده بر این دار.تو در این بین فقط میبافی.نقشه را خوب ببین،تا که درآخر کار قالی زندگی ات را به بهایش بخرند...