2737
2734
عنوان

بیاید حاجتتون رو بگید صلوات بفرستیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2526 بازدید | 689 پست
قربونت عزیزم بیزحمت دعا کن عشقم هرچه زودتر عقدم کنه

چشم حتما ان شاالله زودتر حاجت روا و خوشحال بشی الهی آمین 🌹

میشه یه" صلوات " برام بفرستید؟🌸اگه خواستید بگید منم برای شما بفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برم کربلا🥺

اگه ی روزی عصبی یا ناراحت بودم کسی ازم دلخور شد حتما بفرماید ازتون عذر خواهی کنم🌼گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد.❤‍🩹
برم کربلا🥺

ان شاالله زودتر حاجت روا بشی الهی آمین 🌹🌹

عزیزم رفتی خبرم کن🌹

2728
ان شاالله زودتر حاجت روا بشی الهی آمین 🌹🌹 عزیزم رفتی خبرم کن🌹

الهی شماهم ب حاجتت برسی مهربونم

چشم اگ رفتم تگت میکنم

اگه ی روزی عصبی یا ناراحت بودم کسی ازم دلخور شد حتما بفرماید ازتون عذر خواهی کنم🌼گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد.❤‍🩹
الهی شماهم ب حاجتت برسی مهربونم چشم اگ رفتم تگت میکنم

ممنون عزیزم🌹🌹

چشمت بی بلا ان شاالله زودتر حاجت روا بشی الهی آمین 🌹

@نی_نی_یار_پنج    

سلام عزیزم تولدت مبارک ان شاالله همیشه سلامت باشین🌸🌹🌹🌹

نی_نی_یار_پنج@

@نی_نی_یار_پنج     سلام عزیزم تولدت مبارک ان شاالله همیشه سلامت باشین🌸🌹🌹🌹 نی_نی_یار_ ...

سلام عزیزم ممنونم خیلی دوستت دارم ان شاءالله همیشه شاد و سلامت باشین🫂💕🌸💕🌸💕🌸

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2740
سلام عزیزم ممنونم خیلی دوستت دارم ان شاءالله همیشه شاد و سلامت باشین🫂💕🌸💕🌸💕🌸

ممنون گلم همچنین 🌸🌸🌹

بابت تموم زحمت هایی که میکشی ممنون 🌹ان شاالله حاجت روا بشی عزیزم الهی آمین 🌹🌹

ممنون گلم همچنین 🌸🌸🌹 بابت تموم زحمت هایی که میکشی ممنون 🌹ان شاالله حاجت روا بشی عزیزم الهی آمین ...

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
عزیزم واسه مادر شدنم بفرست منم فرستادم براتون🌹🌹

چشم حتما ان شاالله زودتر حاجت روا بشی گلم الهی آمین 🌹

ممنون عزیزم 🌹🌹

تروخدا برام دعا کن به خواسته دلم برسم😢😢😢😢

نَ همتا جون هستم و نَ ۲۲ سالمه😁   این کاربری سابق یکی از دوستانم بوده که به من واگذار شده😇   یه بیوگرافی کوشولو از خودم (یک عدد دختر آروم☺ منطقی📚 و پرانرژی😍💪 چشم درشت و قهوه ای ابرو کمون ماه پیشونی قد متوسط رو به بلندا😈😅و اندام باشگاهی💜 سعی من براینه که لبخند از رو لبم کنار نره چون معتقدم لبخند من نه تنها به خودم حتی به اطرافیان هم انگیزه و نشاط میده...❤ دانشجوی رشته روانشناسی هستم و تا حد امکان سعی میکنم در حل مشکلاتتون پاسخگو باشم❤ حذف تاپیک
2706