2733
2734
عنوان

بیاید از شغلای پر درامد بگید

94 بازدید | 7 پست

بچه ها مغازه وسیله های کوه نوردی بزنی ب نظرتون میگیرع کسیو میشناسید گرفته باشه 

احساس میکنم شغل پر درامدیه نظر شما چیع 

چ شغلی پر درامده اینده داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ببین هرچی که مربوط به خورد و خوراک میشه چون از نیازهای اساسی و روزانه همه هست فروش و سودش بیشتره نسبت به مشاغل دیگه..الآن یک مغازه آش فروشی ساده را ببین چه خبره 

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.
2731
نه ببین هرچی که مربوط به خورد و خوراک میشه چون از نیازهای اساسی و روزانه همه هست فروش و سودش بیشتره ...

دست تو خوردو خوراک زیاد شده ی مغازه ای ک چن تا تبلیغ بذی ب نظرم بگیره خوردو خوراک باید سر رشتشو داشته باشی دستگاهاش میلیاردیع

دست تو خوردو خوراک زیاد شده ی مغازه ای ک چن تا تبلیغ بذی ب نظرم بگیره خوردو خوراک باید سر رشتشو داشت ...

آره دست تنها هم نمیشه باید چند نفر باشید

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.
برا ارایشی یا کوه نوردی 500 نهایت میشع را انداخت

مهم فروش هست که باید همیشگی باشه 

2740