2737
2734
عنوان

مانتو برا عید🥴😬

858 بازدید | 57 پست

سلام به دوستان مجازی😍

چرا امسال اینطوری شده ؟!

دیروز و پریروز فقط دنبال مانتو بودم برا عید اصلا مانتو های خوبی نداشتند همشون عجق وجق😶

دیگه گفتم نمی گیرم دیدم مانتو خوبی ندارم  

رفتم پارچه گرفتم امروز دادم به خیاط بدوزه 

شما چیکار کردین ؟!

مدلای امسال پستدتون بود؟؟

اگه خواستین منو توی تاپیک ها تگ کنین بدونین اسم کاربریم برعکس نوشته میشه 😁😜❤

نخریدم منم خیلی مدلای امسال چرتن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره من گرفتم

زخم زبان دردش حتی از بریدن دست با کاغذ بیشتر است. مراقب حرف هایمان باشیم :)                                      
2740

منم پارچه خریدم کتی بدوزم 

امروز ی مانتو کتی قیمت کردم ۵۹۰

درحالی ک برای من کلا ۲۵۰هم نمیشه 

ولی ازاین مانتو هایی ک بالاشون سنتیه خیلی شیکن ک

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤

مانتو من اینه البته رنگ سبزش خوبه؟

زخم زبان دردش حتی از بریدن دست با کاغذ بیشتر است. مراقب حرف هایمان باشیم :)