2733
2734
عنوان

یک سوال مهم

75 بازدید | 4 پست

دوستان به نظرتون کسایی که هنوز حرومخوری میکنن یا دشمنی،فحاشی،دل شکنی،ریا و غیره میکنن متوجه نشدن که این دنیا تموم شدنیه؟

نمیدونن خودشون هم رفتنی هستن؟

نفهمیدن قرار نیست جاودان باشند؟

اگر اینها رو فهمیدن و میدونن چرا دنیا هنوز اینطوریه؟

چرا دنیا رو انقدر بد میکنن؟

چرا جای محبت رو با کینه و دشمنی لبریز میکنن؟

چرا؟چرا؟چرا؟

♂️زندگی پرتو خورشید همین امروز است...♂️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دروغ هم یکی از چیزاست که با این‌که به‌شدت رایجه، اما هرگز برای من عادی نشده و همیشه فکر می‌کنم مردم چطور می‌تونن دروغ بگن؟! چطور حس بدی به خودشون نمی‌گیرن و از خودشون بیزار نمی‌شن؟

متأسفانه این فعل قبیح برای آدم‌ها خیلی عادی و جزو روتین و روش زندگیشون شده، خصوصا تعجب می‌کنم از مذهبی‌هایی که دروغ می‌گن؛ چون دروغ در تمام ادیان بزرگ‌ترین گناهه و کلید گناهان دیگر! وقتی دروغ نگی یا نخوای دروغ بگی، خیلی کارای دیگرو هم نمی‌تونی بکنی و این به خود من ثابت‌شده‌ست...

هرقدر انسان شریف‌تر، نجیب‌تر و حساس‌تر باشد، از جنایت دیگران بیشتر رنج می‌برد، و این دو علت دارد: یکی این‌که خود را مستحق خیانت نمی‌بیند، و دیگر این‌که منتظر نیست سایرین با او عملی کنند که خود او با سایرین نکرده‌است. (سه تفنگدار، الکساندر دوما)
2731
دروغ هم یکی از چیزاست که با این‌که به‌شدت رایجه، اما هرگز برای من عادی نشده و همیشه فکر می‌کنم مردم ...

درسته قبول دارم

قباحت دروغ واقعا برای بعضیا معنی دارن

♂️زندگی پرتو خورشید همین امروز است...♂️