2733
2734
عنوان

بنظرتون از کجا کار پیدا کنم؟😭

215 بازدید | 22 پست

کلی آموزش و کلاس و اینا درباره تولید محتوای اینستا و طراحی لوگو و اینجور چیزا دیدم دنبال کارم ولی پیدا نمیکنم یا باید حضوری بری یا میگن ماهی ۳۰۰تومن خدایی هر روز ۴ساعت باید تایم بذاری تا یه قالب و محتوای خوب بسازی تحویل مشتری بدی میشه ۱۲۰ ساعت درماه که ۳۰۰ تومن پول اینترنتم نمیشه نمیدونم از کجا کار پیدا کنم خیلیا تو اینستا میزنن ما ماهی کلی درامد داریم ولی یکی نمیگه چجوری از کجا باید کار پیدا کنیم

دلم میخواد خودم مستقل بشم و درامد داشته باشم ولی همش به در بسته میخورم😭😭😭

از سایتای ای_استخدام و جابینجا ببین

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول چند نمونه کاور و لوگو طراحی کن و یک رزومه قوی بساز)تو اینترنت هست رزومه ساز)

آگهی های دیوار شیپور جابینجا هستن 

کانال تلگرامی شبکه شاغلین مومن

و سایت های فریلنسری مثل پونیشا انجام میدم پارسکدز 

و در آخر خودت میدونی پیج آموزشی یا ... بزنی و فالور جذب کنی و با فروش خدمات یا تبلیغ به درآمد برسی 

تو یوتیوبم میتونی فعالیت اموزشی در همین حوزه داشته باشی

2731

به نظرم اگه علاقه داری برو فتوشاپ و بقیه نرم افزارای طراحی یاد بگیر 

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
دقیقا خیلی ها بی انصافن فک میکنن کار آسونیه

نه سخته 

خب از این کار در منزلا نمیتونی انجام بدی؟ این اگهی هایی که میزنن دیوار و اینا هستش

من‌اقیانوسم‌تو‌اکواریومتون‌جانمیشم.
تو فکرشم تابستون کلاس برم ولی اول باید پولش رو جور کنم کلاس خوب بخوای بری رو دو میلیونه

زیاد نمیخواد هزینه کنی 

سایت تاپ لرن بخش گرافیک و طراحیش رو ببین خیلی آموزش هاش رایگانه و هزینه های کم 

مدرکم اگه خواستی برای اموزش های پولی میتونی درخواست کنی 

ولی مهم رزومه هست که چندتا طراحی خوب داخلش باشه 

یوتیوبم پر آموزشه حتما استفاده کن

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
2706