2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندان انداختن ک نمیشه مگه اینکه اون پیش قسط اولیه رو نده

helen_21سابقم!کاربری قبلیم بوووووم!تیکر رسیدن ب ارزومه💪من سر این تاریخ نشستم تو خونم دارم ناهار درست میکنم ساعت 11 ظهر !بگو امین؟توروخدا😭😭😭دلبر؟چیکار کردی با دلم ک این روزا اندازه ای ک عاشقتم ازت متنفرم...این روزا دلم ن بودنت رومیخواد ن نبودنت رو!حال دل من خوب است اما اگر تارهای سفید موهایم و بغض های اشک نشده ام را نادیده بگیریم من خوبم!دلبر؟برگرد!من ب قلبم تورا قول داده ام!قول میدهم دیکرموقع خواب خانه را تاریک نکنم,ته دیگ غذا سهم خودت!دیگرچای نمیخوریم!برگرد دلبر یک فنجان قهوه میگذارم و این روزها را برایت تعریف میکنم بعد مقایسه میکنیم قهوه تلخ تر است یا اینر وزهای من😭
2728
2740

من این راه رو تا اخر رفتم

هنوز هم پرونده م توی دادگاهه

اول بگم که زندان نیست...

اگر شوهرت کار دولتی داره و اگر مسکنی به نام خودش داره یا ماشین داره میتونی تا حدودی به یه چیزایی برسی

ولی اگر شغلش ازاد هست یا خونه و ماشین نداره یا چیزی به نامش نیست بهتره توافق کنی و اصلا دنبال مهریه نری چون دستت به جایی بند نمیشه

دادگاه اصلا مرد رو مجبور به رداخت نمیکنه..بعضی شهرها مثل مشهد تمام هزینه دادخواست مهریه رو اول از شما میگیره به ازای هر سکه حدودا 300تومن که با نامه هاش و با درخواستهای دیگه خیلی میشه بعدش اگر شوهرت در دادگاه حاضر بشه قسطیش میکنن و اولش چند تایی باید بده و بقیه ش هم سالی یا هر15ماهی یه دونه باید بده که اونم اگرررر شوهرت فرار نکنه و بده

درکل مهریه برای خانمهایی که شوهراشون شغل دولتی ندارن و حقوقشون مشخص نیست باد هواست و فقط پول خرج کردن و علافیه

من بعد از یک سال دوندگی مجبور به توافق شدم و 150تا سکه مهریه م بود که با 150میلیون توافق کردم و همه رو بخشیدم و وکالت طلاق گرفتم و الان در شرف جدایی هستم 

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
پس خیلی زمان میبره میره قسط بندی شاید شش ماه یه سکه هیچی نداره خواهر من چرا خودتو بدبخت کردی

منظورم اینه اون اول که اجرا بزارم جلب نداره چون شنیده بودم یه مدت باید داخل بمونه تا تقاصای اعسار کنه

منظورم اینه اون اول که اجرا بزارم جلب نداره چون شنیده بودم یه مدت باید داخل بمونه تا تقاصای اعسار کن ...

اول تقاضای نفقه بده کسی که نداره نمتونه نفقع هم نمیتونه بده درجا میره داخل دادگاه نفقع زود تشکیل میشه 

2706