2733
2739
دیشب خریدم تا صبحم درو پنجره باز بود ک خودمون پتو انداختبیم..ابشم تازه بود ظرفشم خیلی بزرگه😢

ماهی ها قرمز باید سطح ارتفاع آبشون کم باشه حداکثر ۱۰ سانت 

آب تمیز هم زیاد خوششون نمیاد هر ۳ روز یک بار عوض کن

😶
چجوری ماهی قرمز هاتون رو میکشین من ۶ ساله یدونه ماهی دارم  ماهی هام حداقل یکسال میمونن  ...

منم داخل شیشه معمولیا 1..2سالو نگه میدارم مال پارسال هم چون جنوبیم چند روز مجبوری رفتیم جایی گرم شدمرد..الانم دیشب خریدم فک کنم شکه شده نمیدونم...اکواریم ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم داخل شیشه معمولیا 1..2سالو نگه میدارم مال پارسال هم چون جنوبیم چند روز مجبوری رفتیم جایی گرم شدم ...

جنوب 😐

جنوب که خیلی گرمه ما زنجان هستیم تنگ ماهی هام رو گذاشتم لای برف ها

توعم بزار یخچال

😶
2740
چجوری ماهی قرمز هاتون رو میکشین من ۶ ساله یدونه ماهی دارم  ماهی هام حداقل یکسال میمونن  ...

۶۰ سال نیست

حداکثر ۵۰ ساله ولی میانگین ۳۵ ساله 

تو اکواریوم کمتر از ۴۰ اکثرا ولی تو رود ها و دریاچه هایی که نباید باشه تا ۵۰

#حامی_حیوانات!_نویسنده... تو تاپیک حیوانات تگم کنید=}                                ‌‌‌.           من وقتی از واژه بچه استفاده میکنم منظورم چیزیه که شما به چشم پِت می‌بینید.                                                      هیچ انسانی اشرف مخلوقات  نیست هیچ حیوانی نجس / نحس نیست حیوانات هم برای تغذیه ما خلق نشدن  _.غذارسانی به حیوانات اکوسیستم  رو بهم نمیزنه.   حیوانات خانگی[سگ گربه جونده و پرندگان و خزندگان خانگی]  جاشون تو طبیعت نیست و توانایی زندگی تو طبیعت رو ندارن. و در آخر همه حیوونا از همه انسان ها درک و محبت بیشتری دارن و از همه ادما بهترن اونایی که غیر اینو میگن از کلمه <آدم>به درک کافی نرسیدند!                  هرکس سبک زندگی  متفاوتی داشته و سبک زندگیش تجربه هاش رو تو هرچیزی مشخص میکنه و هرکسی تو چیزی تجربه و درک بیشتری داره                                                                      انسان ها خود ارزش خود را تعیین می‌کنند"ویکتور هوگو"