2737
2739

احساس میکنم این تن برای من نیست فقط دوتا چشم دارم ک میبینم انگار جنازم 

هیچ حسی ندارم دیگه ب هیچ چیز ب هیچ کس 

میدونم افسردگی دارم خوب هم نمیشم 

هیچ کس درکم نمیکنه کاش زخم بود نشونشون میدادم 

همش میگن خودتو جمع کن 

کم آوردم 

دیگه حتی دلم نمیخواد بهشون توضیح بدم خسته شدم 

مشاور دکتر دارو هیچی کمکم نکرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید دارو مصرف کنی عزیزم واجب برات با حرف زدن خالی خوب نمیشی

۶ ماه دارو مصرف میکردم روزی ده تا قرص  دیگه داشتم رد میدادم مغزم کار نمیکرد بی دلیل میخندیدم از خودم میترسیدم 

قرار بود برم برا شوک ولی نرفتم 

۶ ماه دارو مصرف میکردم روزی ده تا قرص  دیگه داشتم رد میدادم مغزم کار نمیکرد بی دلیل میخندیدم از ...

عزیزدلم به بچه ات فکر کن

میدونی چه قدر بچه به مادر نیاز داره گلم

به خاطر بچه ات قوی باش عزیزم ، این روزا هم میگذره

دیشب کسی نبود و برای گریستن ،جز صفای آینه همدم نداشتم
2740
عزیزدلم به بچه ات فکر کن میدونی چه قدر بچه به مادر نیاز داره گلم به خاطر بچه ات قوی باش عزیزم ، ای ...

کی تموم میشه ۳۰ سالم شد ی روز خوش ندیدم بقرآن 

چ عذابیه 

حالم از حال خودم بهم میخوره 

از ضعیف بودنم 

از اینکه خودمم نمیدونم چمه 

کی تموم میشه ۳۰ سالم شد ی روز خوش ندیدم بقرآن  چ عذابیه  حالم از حال خودم بهم میخوره&nbs ...

خوشگلم مشکل اصلیت چیه؟؟

با خانوادت مشکل داری؟

با شوهرت مشکل داری؟

با خانواده شوهرت مشکل داری؟؟

خوشگلم مشکل اصلیت چیه؟؟ با خانوادت مشکل داری؟ با شوهرت مشکل داری؟ با خانواده شوهرت مشکل داری؟؟

با همه مشکل دارم هیچ کس درکم نمیکنه میگن چیت کمه ک حالت بده . یادم نمیاد یبار مادرم منو بغل کرده باشه . بیاد بگه دردت چیه دختر چرا حالت بده . شوهرم میگه خودتو جمع کن پس کی قرار زندگی کنیم . همشون از هم آتو جمع میکنن ک من یروزی مردم بندازن گردن هم دیگه 

با همه مشکل دارم هیچ کس درکم نمیکنه میگن چیت کمه ک حالت بده . یادم نمیاد یبار مادرم منو بغل کرده باش ...

گلم به خاطر این میخوای خودتو بکشی عزیزم؟

مشکل اصلیت اینه که اعتماد به نفست خیلی پایینه و دلیلش اینه که تو بچگی محبت ندیدی ،گفتی که مامانت بعلت نکرده...ببین عزیزدلم ، تو خودت باید خودت رو دوست داشته باشی ، بقیه اصلا مهم نیستن که دوستت دارن یا نه ، تو خودت خودت رو دوست داشته باش ، چرا گریه میکنی گلم ، به جاش به پوستت کرم بزن ، ورزش کن تو خونه ، تونستی برو بیرون پیاده روی کن ، برو پارک ، برو خرید کن برای خودت ، بچه ات رو بغل کن ، باهاش بازی کن ، مگه چند سالته که پلکت چروک داشته باشه ، به خدا توکل کن ، خدا خیلی دوستت داره ،

گلم به خاطر این میخوای خودتو بکشی عزیزم؟ مشکل اصلیت اینه که اعتماد به نفست خیلی پایینه و دلیلش اینه ...

میشینم جلو آینه خودم با خودم حرف میزنم . انقدر تو مغزم با خودم حرف میزنم . بخدا دیگه نمیدونم چجوری حالمو توصیف کنم 

هر شب ک میخوابم میگم کاش صبح بیدار نشم 

2706