2737
2734

پدرشوهرم که فوت کرد همه مراسم خونه من بود... بخدا دو هفته تموم اینجا ریختن و پاشیدن آخرشم همه رفتن من موندم دو طبقه ساختمون... گفتم عب نداره پدرشوهر در حقم خیلی خبی کرده... این خونه کردم دست گل... چهلم رسید دوباره هر چی تمیز کردم رفت به باد... بخدا گفتم نزدیک عید همه وسایلمو تمیز کردم شستم خونه تکونی دیگه دیروز تموم شد. بخدا موقعی که کارام تموم شد دیدم تمام دستام زخم شده بسکه وایکتس زدم همش داغ بودن 

خودشون دیدن من خونه کردم دست گل

و درد به مویرگ هایمان رسیده اما هنوز لبخند می‌زنیم :)

بعد ما سنگ مزار چهلم بخاطر سردی هوا نزاشتم تا امروز... بعد مهمون دعوت کردن حدود ی 60 یا 70 نفر

بعد خاهرشوهرم دیدم امده میگه وا پس وسایلا رو چرا جمع نکردی الان آدما میان جاشون نیس

بخدا اینو که گف برق گرفتم 

گفتم پس میگفتید من این همه تمیز نمیکردم تا بعد این مراسم 

بخدا دیگ توان تکون خوردن ندارم کارام دیروز همه تمام شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خونه خودشون چرا نمیزارن

یا اصلا بگو کرونا گرفتی

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 

عزیزم رک راست بهشون بگو مگ شما جون چی دارین اینهمه اذیت بشین

ناراحت میشن ب درک ک ناراحت میشن اونا عین خیالشون هست شما انقد اذیت میشین و کمکتون نمیکنن

خیلی رک بگو اینجا نمیشه مراسم گرفت

2738
چرا خونه خودشون مراسم‌نمیگیزن؟  من بودم اجازه نمیدادم والا رو وسایلام حساسم بچهامن😁

میگن خونه شما بزرگ و دو طبقه اس 

میگن خونه شما بزرگ و دو طبقه اس 

بگو چون بزرگه تمیزیش واس من میمونه و سخته واسم تک و تنها

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
عزیزم رک راست بهشون بگو مگ شما جون چی دارین اینهمه اذیت بشین ناراحت میشن ب درک ک ناراحت میشن اونا ع ...

شوهرم بهشون گف 

گف مگه فقط من پسرشم خونه زندگیم زیر دست و پا همه رف 

خرج مراسمم من کلا دادم پس بقیه داداشام 

خواهرش زد زیر گریه 

اونم نمیدونست چیکار کنه دیگه 

يهتر بود از اول اجازه نميدادين

ى بعدهم تا تمام شدن اين داستانها خونه تميز نمكيردين

و براي تميزي نظاقت جي مياوردين تا متوحه بشن

كارتون زحمت داره و سختي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

منن مراسم مادر شوهرم خونه ما بود خودم ودخترم واقعا اذیت شدیم به قول شما دوطبقه ساختمان را تمیز می کردیم دوباره یه مراسم دیگه ولی عیب نداره مادر شوهرم خیلی خوب بود

شما هم همینطور عیب نداره تموم میشه غصه نخور انشاءالله خدا بهت سلامتی بده وطول عمر 

يهتر بود از اول اجازه نميدادين ى بعدهم تا تمام شدن اين داستانها خونه تميز نمكيردين و براي تميزي نظ ...

من چون پدرشوهرم خیلی خیلی در حقم خبی کرده بود و از ته دل دوسش داشتم گفتم عب نداره قبول کردم همون فقط واسه مراسم از تالار میان بیان خونه ما 

ولی همه دو هفته موندن 

دیگه جنبه اش نداشتن همش اینجان 

2706