2737
2734
عنوان

عاشق شدن در 16سالگی

2221 بازدید | 57 پست

سلام خانما من یکیو از بچگی دوس دارم احساس میکنم عاشقشم با اینکه اخلاقاشم زیاد اوکی نیس ولی خیلی دوسش دارم.اولش میگفتم برا سنمه ولی الان دیگ واقعا دارم نگران میشم چون فامیل هم هست میبینمش.چیکلر کنم.حتی خیلی از شبا خابشو میبینم.هر چی متن از عاشقی هم میخونم این میاد تو ذهنم  

رشته انسانییی.اسمم مهسا نی هانیه اسممه همینجوری اسم زدم🥺💗

تغییرات هورمونیه

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
طبیعی تو این سن ادم فقط عاشق جواجه حافظ شیرازی نمیشه ....متنفرم از سن ۱۲ تا ۲۰ خیلی سخت گذشت برام 😅 ...

واقعا برام سخته خوبه که درکم میکنی.  

رشته انسانییی.اسمم مهسا نی هانیه اسممه همینجوری اسم زدم🥺💗
ده ساله یا بیشتر دوسش دارم یعنی کلا تغییرات هورمونیه؟=|

اره 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

کلا دخترا همیشه رو یکی از پسرای فامیل کراش دارن من از ۱۵ سالگی اینطوری بودم الآنم که ۱۷ سالمه همینوریم 

ولی وقتی اخلاقش گندع دیگه عاشق ظاهرش شدی دختر ؟ از اون خوشگل تر زیاد هست هااا

🦋⚡

الهی🥺 

منم همین بودم تا ۱۶ سالگی فامیل هم بود ولی الان ۱۷ سالمه و دیگه دارم فراموشش میکنم هرچند که یه گوشه قلبم هنوز درگیرشه ولی بهش فکر نکن نابودت میکنه نابود تجربه کردم که میگم اونم ۵ سال

دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد   
2706