2733
2734
عنوان

آخه چرا به حلقه آدم فضولی میکنن

187 بازدید | 14 پست

دوستم خیلی دیس میکنه 

برگشته میگه حلقت چقدر بد شده خدایی و میگه حد اقل یکم تحقیق می کردی یارو اینقدر گدا نباشه حلقه و یه پلاک بده روی تولدت 

چون ما تحقیق نکردیم چون  همسایه بودیم  و کاملا آشناییت داشتیم 

خیلی آدم حرفش میگیره اینجوری میگن 

این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستت تو سایته 

یا انتطار داری ما بش بگیم؟ 

اًٍوًٍمًٍدًٍيمًٍ گًٍرًٍگًٍاًٍرًٍوًٍ رًٍاًٍمًٍ کًٍنًٍیًٍمًٍ سًٍگًٍاًٍشًٍاًٍخًٍ شًٍدًٍنًٍ                                                                                                                                                                            
با کسی که به همسرت بی احترامی میکنه کات کن 

این دوستم خوشش می‌اومد ازش کلا داستان طولانی داره 

ما با بسیج رفتیم مشهد اونجا شب بود من دیدم صدای قران میاد گفتم کیه چقدر قشنگ میخوانه از کوپه بیرون اومدم دیدیم یه پسره با دوستاش دارن قران میخوانن 

صبح رفتنی بیرون از قطار من ساکم خیلی سنگین بود و کلا ۵ تا ساک بود و ما ۳ تا دختر تو ی یه کوپه دوست صمیمی بودیم 

شوهرم اومد به من گفت ریحانه خانم بدید من ببرم چمدون و اینا و دوستاش صدا کرد و اونا بردن چمدون هارو 

بعدش من میخواستم نزری بدم اونجا دوستام صبح ساعت ۵ بود گفتن ما میریم هتل من و شوهرم موندیم البته اون موقع که شوهرم نبود 

موندیم و جانماز و مهر و اینا گرفتیم و تو حرم دادیم و اینا 

بعد رفتنی دوستام گفتن که صبحانه دیر اودین نیست 

ولی پسرا برای شوهر من گرفته بودن صبحانه 

من رفتم تو واحد خودمون اونا هم واحد خودشون 

دیدم در زدن شوهرم صبحانش رو آورد بود برای من و اینا 

بعد این دختره گفت چرا این پسره اینجوری کرد وو خیلی داد و بی داد کرد 

من برای این که تشکر کنم ازش یه انگشتر نقره خیلی قشنگ گرفتم براش روش نوشته یا حیدر بهش دادم بعد که اومدیم تهران برای بسیج رفت خرید و اینا بعد گفت من خوشم اومده ازتون و اینا ... 

این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗
2738
این دوستم خوشش می‌اومد ازش کلا داستان طولانی داره  ما با بسیج رفتیم مشهد اونجا شب بود من دیدم ...

وای چه جالب 😍 پس دوستت انتظاراتی داشته من بودم بلافاصله کات میکردم باهاش 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
وای چه جالب 😍 پس دوستت انتظاراتی داشته من بودم بلافاصله کات میکردم باهاش 

اره خیلی باحال شد 

این دوستم فکر می‌کرد که خوشش میاد ازش بعد دید اومد خواستگاری من جبهه گرفته

اره خیلی باحال شد  این دوستم فکر می‌کرد که خوشش میاد ازش بعد دید اومد خواستگاری من جبهه گرفته

خوشبخت باشین همیشه ❤

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
خوشبخت باشین همیشه ❤

قربونت برم من 🥰

فقط انگشتری که خریدی 🤭چقدر کاربلدی

🤣 به خدا اصلا قصدم این نبود 

2706