2737
2739
عنوان

عقب انداختن اورژانسی پریود

2429 بازدید | 17 پست

سلام دوستان 

من یه سفرزیارتی برام پیش اومده هفته ی آینده ان شاالله 

میخوام که پریودم یک هفته عقب بندازم

۵ روز دیگه هم موعد پریودمه،توروخدا راهنمایی کنید 

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

الان رفتم اچ دی گرفتم انداختم 

ولی بازم میترسم 

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب نوار بهداشتی بزن برو مسافرت

زیارتی میخوام برم عزیزم

2740
تنها راهش همون قرص جلوگیریع

آره 

ولی چون کم مونده به زمان پریودیم استرس دارم

من شنیدم برای عقب انداختن ال دی طریقه مصرفش برای عقب افتادن سرچ کن خوبه، فک کنم من تو اعتکاف میخاسم ...

شما چندروز قبل پریودی مصرف کردی

از امشب میخوردی قرص ال دی رو دیگه پریود نمیشی تا زمانی که دیگه نخوری ۲روز بعد میشی التماس دعا 

فرمانده :برو جلو سرباز نترس خدا با ماست  سرباز:اگه خدا با ماست کی با اوناست که دارن اینجور مارو تیکه پاره میکنن