2737
2734
عنوان

تو اقدامم... ۲۶روزه عقب انداختم

116 بازدید | 21 پست

تحت نظر پزشک بودم بهم چند جور قرص داد که مرتب نخوردم اصلا الان ۲۶روزه عقب انداختم و بی بی چکم منفی میشه 😔سونو دادم تنبلی تخمدان دارم ولی هیچ دارویی برا درمان تنبلی بهم نداد فقط اسید فولیک و قرص ویتامین دی و اینا قبلا اصلا سابقه نداشته اینقد طولانی عقب بندازم نهایتش ده روز... دارم دیوونه میشم دیدن یی بی چک مثبت برام ارزو شده 

مگر میشود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد؟ خدای دانه های انار ✨🦋🦄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخاطر تنبلی عقب انداختی برو دکتر امپول بده پریود بشی نگران نباش باردار هم میشی توکلت بخدا باشه خواهر من هیچ مشکلی نداره ولی هنوز نشده چندماهه اقدامه با وجود چهارتا فولیکول بالغ در ماه هنوز نشده تو هر چیزی حکمتی هست صبور باش ،خیلی ها تنبلی دارن و راحت باردار میشن فقط باید دارو مصرف کنی 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...

اول سعی کن تنبلی تخمدانتو درمان کنی،اگه وزنت بالاعه بیار پایین اگه تغذیت بده درستش کن،از همه مهمترم اینه که استرس نداشته باشی اگه استرس داشته باشی خودش باعث میشه دیرتر باردار بشی عزیزم،انشالله که به زودی خبر بارداریتو بدی

چرا قرص‌ها را مرتب نخوردی؟ این قرص‌ها هورمونین پریودت بهم ریخته

مصرف نکردم متاسفانه اصلا فقط چند روز اول خوردم خیلی وقته نمیخورم. 

😔😔😔باورت میشه بعضی موقعه ها تو گوگل سرچ میکنم فیلم لحظه مثبت شدن بی بی چک😔

من امروز موعدمه‌. دعا دعا میکنم حامله باشم اما بخدا خسته شدم از انتظار . ناامید شدم از زندگی

خدایا شکرت
2738
من امروز موعدمه‌. دعا دعا میکنم حامله باشم اما بخدا خسته شدم از انتظار . ناامید شدم از زندگی

الهی عزیزم... إن شاءالله که مثبته 😍

2706