2733
2734

من يه دوست مثلا صميمي دارم

رفت و امد خانوادگي داريم

حتي همزمان بچه دار شديم كه بچه هامون با هم درست باشن

همه جا همه جوره براشون بوديم

شادي 

غم

هميشه هم تا قبل كرونا با هم سفر ميرفتيم

حالا فهميدم دارن با كسي كه من باهاش قطع رابطه ام ميرن سفر

اينش به جهنم

حتي به ما نگفتن دارن ميرن

من از طريق ديگه اي فهميدم

واقعا كه خاك برسرم

به اينم ميشه گفت دوست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی دوست داشتم و آدم های متفاوت دور برم زیاد بود و در طول سال ها به این مطلب پی بردم که با معرفت ترین و مهربان ترین دوست اول خداست سعی کنید همیشه دوست اولتون خدای بزرگ باشه دیگه هیچ وقت ناراحت نمیشید .چون واقعا تنها نیستید ‌.

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
2728

خواهر شوهرم با خواهرش قهر بود..منم با این که نزدیک هستیم خیلی باهم‌صمیمی بودیم تا یروز اون یکی خواهرش که با هم‌قهر بودن گفت بیا خونمون .من که با هیچ کدومشون مشکلی نداشتم .گفتم باشه میام‌ولی این خواهرت نفهمه که ناراحت بشه خلاصه رفتم خونشون و بعد از چند ماه به گوش این خواهر شوهرم‌رسید و اونم باهام‌قه کزد و بعدم دوتا خواهری باهم اشتی کردن اما دوستی ما بر نگشت اصلا هم درکش نمیکنم‌

خیلی هم‌من همش محلش میزارم و پیام و احوالپرسی و این‌چیزا ولی اون خیلی سرد برخود میکنه و اصلا محل نمیزاره