2752
2734
عنوان

حاملگي با قرص اورژانسي

3331 بازدید | 19 پست

سلام من چهار روز بعداز رابطه قرص اورژانسي خورد دوباره سه روز بعدش هم قرص اورژانسي خوردم همجا ميگن يه هفته بعدش بايد پريود شد،قبلا هم که خورده بودم يه هفته بعدش پريود ميشدم

الان دوهفته ازروزي که قرص اولو خوردم ميگزره پريود نشدم امروزم موعده پريوديمه علايم پريودي ندارم

يعني ممکنه باردار شدهه باشم؟😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گلم اولا ک تا ۷۲ساعت فرصت داری قرص بخوری یعنی ۳ روز،بعدش اصلا انقد ب فاصله کم نباید دوباره از قرص استفاده کنی خیلی خیلی ضرر داره،و اینکه حتما نباید یک هفته بعدش پریود بشی،من تا حالا خیلی از قرص استفاده کردم اما فقط یک بار بعد از یک هفته خونریزی داشتم اونم غیر طبیعی،اما اینکه الان موعدت هست و پریود نشدی بیبی چک بذار چون قرص رو دیر مصرف کردی

مبارکه عزیزم...🤪منم امروز ده روزه که عقب انداختم...میخوام برم آزمایش بدم😁

مبارکت باشه عزيزم 

يعني من الان بايدچند روز صبرکنم تا از پريودي بگذره بي بيچک بزنم؟

مبارکت باشه عزيزم  يعني من الان بايدچند روز صبرکنم تا از پريودي بگذره بي بيچک بزنم؟

هنوز که معلوم نیست باردار باشم شوهرم مخالفه...شما ده روز صبر کن بی بی چک بزن معلومه

خدایا ممنونم که دستمو توی بدترین شرایط گرفتی و نجاتم دادی...