2737
2739
عنوان

شوهرم هنوزخوابه

2418 بازدید | 126 پست

هشدارگوشیشو می‌زاره رو۵تا ۷صبح همش میندازه عقب همش زنگ میخوره..روانی شدم دیگه دیروز دعواکردیم سرایت بهش گفتم چرانرفتی دادوهوار راه انداخت .چکارکنم ؟استرس دارم حالم بده 

و خدایم کافیست  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرسابقم ایتطوری بود خدا براش نسازه چقد خواب حروم شدم  خداروشکر ازش  راحت شدم این کوچیکت ...

چه مشکلاتی دیگه ای داشت.خدازوشکر ک راحت شدی .الان ازدواج کردی ؟

و خدایم کافیست  
2731
شوهرسابقم ایتطوری بود خدا براش نسازه چقد خواب حروم شدم  خداروشکر ازش  راحت شدم این کوچیکت ...

اره واقعا چقد اینجور مردها ازاردهنده هستند 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
سرکار خدالعنتش کنه.کلی بدهی داره 

چه کاریه که از ۵ تا ۷ میتونه عقب بندازه؟ درنهایت صبحها ساعت چند میره؟

خب ا اول بزاره رو ۷ بیماره ایا؟

چه مشکلاتی دیگه ای داشت.خدازوشکر ک راحت شدی .الان ازدواج کردی ؟

اره ازدواج کردم 

زن باز رفیق باز سیگاری غیراجتماعی ازخانواده من متنفر بی احترام نمک نشناس و... چیز جالبش اینه ک مثلا نمیدونست تولدش ک تیره تیرماه چندماه دیگس یا مثلا نمیدونست دی ماه برج ۱۰

2738
چه کاریه که از ۵ تا ۷ میتونه عقب بندازه؟ درنهایت صبحها ساعت چند میره؟ خب ا اول بزاره رو ۷ بیماره ای ...

اسنپ.خدانابودش کنه .بزارن رو۷هم تا ۹نمیره

و خدایم کافیست  
اسنپ.خدانابودش کنه .بزارن رو۷هم تا ۹نمیره

خب لااقل بی خواب نمیشی 

اسنپ شد شغل ؟واقعا باید شغل دوم باشه معلومه اینهمه ازادی تو کار طرف را بیعار میکنه

اره ازدواج کردم  زن باز رفیق باز سیگاری غیراجتماعی ازخانواده من متنفر بی احترام نمک نشناس و... ...

هووف من فکرمیکنم همه مردا هر کدوم به نوعی خرابن.الان ازدواج کردی مشکلی ندارین ؟ازش راضی هستی

و خدایم کافیست  
2706