2752
2734

من اونت گرفتم ولي پيركسه

پيركس نياز نيست عوض بشه

اما سر شيشه چرا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پلاستیکی باید عوض شه ؟

بله

حتي پستونكا هم بايد عوض بشن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
بله حتي پستونكا هم بايد عوض بشن

بچه شما چند وقتش هست پیرکس واسش خطرناک نیست یه موقع نشکنه یکم نگرانم 

میخواستم پیرکس بگیرم شنیدم ک اونت پلاستیکیش نیاز ب تعویض نداره

خوده شیشه نمیخوا عوض بشه فقط سر شیشه 

هر جفت سر شیشه ۳۰۰ تومنه الان

اصلا نخر 

جدا از پولش برای فک پسر من که مشکلی درست نکرد 

من هم اونت گرفتم هم ایرانی 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
بچه شما چند وقتش هست پیرکس واسش خطرناک نیست یه موقع نشکنه یکم نگرانم  میخواستم پیرکس بگیرم شنی ...

همه شيشه ها بايد تعويض بشن

پسر من ٤ ماهش بود گرفتم الان ٨ ماهشه

برايچي خطرناك باشه عزيز خودت ميدي دهنش ديگه

همه شيشه ها بايد تعويض بشن پسر من ٤ ماهش بود گرفتم الان ٨ ماهشه برايچي خطرناك باشه عزيز خودت ميدي ...

بزرگ تر بشه میکوبه زمین پرت میکنه مراقب باش 

نه پلاستیکی هاشم تعویض نمیخواد 

هفته ای یه بار جوشیده بشه 

فقط سریش تعویض داره

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

من نگرفتم 

رو چه معیاری باید ۳۰۰.۴۰۰ هزار پول شیشه شیر بدم 

تو برند های ایرانی من شیشه پنبه ریز گرفتم عالیه عااااای

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

من اونت گرفتم خیلی راضی بودم سر شیشه شو هم تا زمانی که پاره میشد مینداختم دور بچم شیر خشکی بود سر شیشه زود خراب میشد ولی پلاستیکی گرفتم خود شیشه رو چون با شیشه بازی میکرد اینور اونور مینداخت پیرکس هیچ وقت نخریدم

2706