2733
2734
عنوان

بعد از زایمان و وارد شدن به منزل

1039 بازدید | 20 پست
سلام دوستان. . شمایی که زایمان کردید قبی از رفتن به بیمارستان تو خونه چه کارایی انجام دادید؟ چه چیزایی آماده کردید؟
و خدایی که در این نزدیکیست. . .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من هفته قبلش با همسری خونرو حسابی تمیز کردیم همه کارهای عقب افتادمو انجام دادم و لباسهامو برای برگشت از بیمارستان اماده کردم چیدم تو کشو 2روز قبلش یخچال و فریزمو پر کردم نبات و ارد و هرچیزی که لازم بود رو تهیه کردم .....
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
منم خونه م رو تمیز کردم و همه جا رو شستم و برق انداختم یه نهار خوب و کیک هم برای روز آخر دو نفره بودنمون با شوهرم درست کردم . چون تنها بودم و کسی هم قرار نبود بیاد مراقبتم واسه خودم یه عالمه کاچی خوشمزه درست کردم. خریدای چند روز هم انجام دادیم
i was a stranger in my own skin
من یه اشتباه کردم چون تنها بودم و اینکه فکر میکردم چند روز بیمارستان بمونم ولی همون روز مرخص شدم . اگه میدونستم زود مرخص میشم غذا هم میپختم برای یکی دو روز . ولی اینکارو نکردم مجبور شدم غذاهای بد مزه شوهر جونو بخورم
i was a stranger in my own skin
2706