2733
2734
عنوان

دماغ عملیا

83 بازدید | 10 پست

بچه ها خواهرم تازه عمل کرده دماغشو.یه هفته س.بعد صورتش که کبودی و ورم داره.سوراخ های بینیش هم اصلا قرینه نیستن خیلی ناراحته.میشه این قرینه نبودن سوراخ ها از ورم باشه و بعدا خوب بشه؟

خدایا نیار اون روزی رو که من باشم و بچه هام نباشن.خدایا هیچ مادری رو با بچه ش امتحان نکن.خدایا مراقب بچه هام باش  

گل من اصلا ناراحت نباشه ورم میخوابه

منم بعد از ۱ سال گاهی بینیم ورم میکنه و سوراخاش نا متقارن میشه

شما هم سعی کنید حساسش نکنین و بهش تلقین کنین ک همش طبیعیه 

گل من خوشگل شدن این دردسرارو هم داره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نه ربطی نداره باید برید به دکترش نشون بدین یه دستگاهی داری اونیکه زیادی کوچیک رو بزرگ میکنه

خدایا شکرت بخاطر نعمت زیبایی که بهمون دادی🤰❤مامانای مهربون واسه سالم به دنیا اومدن نی نی مون التماس دعا🌿💋
2740
گل من اصلا ناراحت نباشه ورم میخوابه منم بعد از ۱ سال گاهی بینیم ورم میکنه و سوراخاش نا متقارن میشه ...

اره من همیشه بهش میگم خیلی خوشگل شدی ورم بخوابه بهترم میشی.حالا خدایی دماغش خوب شده فقط سوراخاش یه جور نیس

خدایا نیار اون روزی رو که من باشم و بچه هام نباشن.خدایا هیچ مادری رو با بچه ش امتحان نکن.خدایا مراقب بچه هام باش