2737
2734
عنوان

ایجاد صدا هنگام شیر خوردن نوزادم

27711 بازدید | 23 پست
سلام دخترم سه ماهست جدیدا موقع شیر خوردن احساس میکنم سینه رو خوب دهن نمیگیره و هی صدای شبیه ماچ کردن در میاد این خیلی ناراحتم میکنه مثله همیشه بهش شیر میدم وای نمیدونم چرا اینجوری تازگیا سینه رو نگه میداره شما تجربه ای دارید؟
فکر نمی کنم مشکلی باشه پسر منم وقتی شیشه شیر رو میگیره اینطوری می کنه وقتی سینتو میذاری دهنش سعی کن نوکش رو به سمت بالای دهانش ببری
دقت کردم قشنگ سینه بالای زبان و فکشه و لبهاش به سیمه چسبیده ولی باز صدا میده احساس میکنم نوکش از فکش در میره هی صدا میده گاهی خوبه مثلا چمدتا مک خوبه دوباره صدا میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممکنه چون همیشه سینه هام خدارو شکر پره با اینکه ۲ساعت یکبار شیر میدم باز پره و موقع شیر دهی رگ میکنه و بچه مجبوره تند تند بخوره که تو دهنش پر نشه بعد دوستان ی چیز دیگه روزی یک یا دوبهر مدفوع میکنه ولی ادرارش زیاه ممکنه کم شیر میخوره که مدفوعش کمه یا طبیعیه
2738
دخمل منم همینکار رو میکنه منم گاهی نگران میشم اخه اینجوری هوامیره تو دهنش،فکرنکنم بابت مدغوعش باشه دکتدخترمن میگفت بعضی بچه ها هفته ای یه بار پی پی میکنن نگران این نباش پستونک میدی بهش؟
سلاله ی من 26 آبان 93 ساعت 15:11 پا به دنیا گذاشت.....خدایا شکرت
عزیزم مربی کلاس بارداری ما می گه این نشون میده که اشتباه داری شیر میدی و هوا داره میره تو دهنش باید کل هاله سینه رو بزاری توی دهنش و با دستت بالای سینه رو بدی پایین که بتونه نفس بکشه فسقلی بنابراین طبیعی نیست عزیز
آخه من مثله همیشه شیر میدم نمیدونم چرا اینطوری میشه خودمم اخساس میکنم بیشتر هوا میخوره طفلی نه ۷پستونک نمیخوره اصلا شیشه هم نمیگیره هی اوق میزنه
آخه من مثله همیشه شیر میدم نمیدونم چرا اینطوری میشه خودمم اخساس میکنم بیشتر هوا میخوره طفلی نه ۷پستو ...

سلام دختر منمشکلومشکلتون داره مشکلتون حل شد؟اگه اره چطوری؟

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم
2706