2737
2739
عنوان

بچه ها بیاین ارومم کنین شوهرم...

1755 بازدید | 72 پست

الان کلی بحث داشتیم باهم با شوهرم من خونه بابام اینام اونم‌اومد که حرف بزنیم دعوا تموم شه منم گفتم نمیخوامت اخه واسه هررچیزی سرم داد میزنه

اونم موقع رفتن گف میرم با یکی دیگه میحرفم

ینی جیغ کشیدم بابام و شوهرم اومدن بالاسرم کلی بوسم کردن بغلم کردن اوروم شم شوهرم گف بخدا اونجوری گفتم حرصتو درارم تو دنیای منی

ولی من نرفتم گفتم برو باهاش بحرف

الانم داغونم دااااغون هم دلم میخوادش هم دلم آتیش میگیره واسه حرفش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خوبش کردی ولی مطمئن باش خواسته لجتو دربیاره

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

عزیزم این کارا چیه خدایی

بچه نیستی ک..

با جیغ و داد ک نمیشه مشکلات رو حل کرد

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

چن سالته عزیزم؟؟ یکم پخته تر رفتار کن 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

همون بابات لوست کرده 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2706