2737
2739
یه مدت باهاش حرف نزن تاحالش جابیادخونه پدرشوهرتم بروولی ندیدبگیرش تاادب شه وقتی کسی ازحرفی اذیت میشه ...

بخدا این یک ماه بیشتر از دست این خانم نرفتم حوصله ندارم هر روز هم زنگ میزنن میگن بیا بچه هارو بیار اما نرفتم ومیگم نمیام دیگه دونستن مردم یه پا داره زنگ نمیزنن اما پدرشوهرم زنگ زد گفت دروغه بی خیال تو وبچه هات شم بیایین اینجا شام درست کردن بازم نرفتم حالا فردا نوبت دکتر داره نمیدونم چطور بپیچونمش

خدا جونم ممنونم که یه دختر سالم بهم هدیه دادی و برای حاجتم هرکی میتونه یه صلوات بفرسته
درضمن همه خواهرشوهرا بد نیستن من ب شخصه راه و چاه زندگیو بهش یاد میدادم و از خوصیات اخلاقی داداشم ب ...

من این ۶ ساله ازدواج کردم همش سرجمع ۱سال باهاش دوست بودم بقیش قهربودیم

خدا جونم ممنونم که یه دختر سالم بهم هدیه دادی و برای حاجتم هرکی میتونه یه صلوات بفرسته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوباره میگه! ببین این دفعه که اومد حرف بزنه بگو عزیزم حرفاتو حفظم اگه حرف تازه داری بگو 

دیگه قطع رابطه کردم

والا براما اینطورنیست شانس نداریم 

من داداشم بدون من کاری انجام نمیده البته فعلا زن نداره اما من به خوش قلبی و مهربانی و دلسوزی تو فامیل زبان زد هستم حالا اون روز میاد میگه تو بخت منو بهم زدی وگرنه الان ازدواج کرده بودم تو بد منو میگی منم گفتم من از خدامه تو ازدواج کنی راحت شیم از دستت 

2742
درضمن همه خواهرشوهرا بد نیستن من ب شخصه راه و چاه زندگیو بهش یاد میدادم و از خوصیات اخلاقی داداشم ب ...

شمأخوب بودی 

بخدا این یک ماه بیشتر از دست این خانم نرفتم حوصله ندارم هر روز هم زنگ میزنن میگن بیا بچه هارو بیار ا ...

نه گلم زشته برو ماشاالله عاقلی بچه که نیستی حساس نشوازسردلسوزی یاهرچی میگه فحش که نداده خانواده این به دل نگیربروبهرحال اوناهم پدرمادرن دلشون به شماهاخوشه وسرگرمن 

اونا بدون نظر من چیزی نمی‌خرند چند روز پیش رفتن فرش خریدن چند بار زنگ زدن گفتن بیاتوسلیقه ات خوبه ام ...

ما روابط دوستانه داریم‌ وبیشتراز من حساب میبرن خودم ۴تاشونو شوهردادم

2740
نه گلم زشته برو ماشاالله عاقلی بچه که نیستی حساس نشوازسردلسوزی یاهرچی میگه فحش که نداده خانواده این ...

دیگه دوست ندارم برم اصلا اونا هم وابسته به بچه هامن اما نمیزارم اوناهم برن تا به دخترشون تذکربدنگتو کارمن دخالت نکنند 

ما روابط دوستانه داریم‌ وبیشتراز من حساب میبرن خودم ۴تاشونو شوهردادم

من واون هم خیلی باهم صمیمی بودیم بخدا هرکاری می‌کرد هرلباسی می‌دوخت زنگ میزدبه من می‌گفت بیا تو بهم اعتمادبه نفس میدی اما دیگه دخالتاش زیاد شد منم زدم تو جاده خاکی هرچی از دهنم دراومد بهش گفتم

دیگه دوست ندارم برم اصلا اونا هم وابسته به بچه هامن اما نمیزارم اوناهم برن تا به دخترشون تذکربدنگتو ...

میشه یکم از خانواده آن ات برام بگی محیطی که توش بزرگ شدی شایدبتونم‌بهترکمکت کنم

اگه بدونن مشکل از اونه این کارو میکنن مطمئن باش 

والا چی بگم 

واسه من خداییش خیلی دلسوزن و دختالتاشون اینجوریه که به شوهرم گیر میدن مبلاتونو عوض کن به خونه برس اینو بگیر اون کارو کن به نفعه منه😁

میشه یکم از خانواده آن ات برام بگی محیطی که توش بزرگ شدی شایدبتونم‌بهترکمکت کنم

من پدرم فوت کرده مادرم هم جداشده پیش داداشم زندگی می‌کنیم بعدهممون هم خیلی ساکت هستیم اما از کوره در بریم دیگه خون جلو چشممون میگیره

والا چی بگم  واسه من خداییش خیلی دلسوزن و دختالتاشون اینجوریه که به شوهرم گیر میدن مبلاتونو عو ...

اونا هم به من میگن اما شوهرم بیکاره پول نداره نمیشه خودم بخرم توقع دارن پول از داداشم بگیرم همه چیز بخرم

2706