2733
2734

وقتی برگشتین چه حسی داشتین 

اون دنیا چجوری بود براتون 

خیلی شکستم لطفا الکی نگین هرکی تجربه داره واقعا بگه😔😔

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میخواستم بزنم که نتونستم

خیلی خوشحالم چون احمق بودم که میخواستم بمیرم

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨
برو تکرارپس از زندگی روببین،اونجاکامل میگه

چه قسمتی شو من فقط اونایی خودکشی کردن منظورمه

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡
میخواستم بزنم که نتونستم خیلی خوشحالم چون احمق بودم که میخواستم بمیرم

من الان تو اون حالتی ام که دوست دارم خلاص شم 😔

2740
من الان تو اون حالتی ام که دوست دارم خلاص شم 😔

زمان 

به خودت زمان بده 

چشم هاتو باز که و اطرافت رو ببین 

وقتی همه اینا دست به دست هم بده میبینی که برای مرگ خیلی زوده

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨
زمان  به خودت زمان بده  چشم هاتو باز که و اطرافت رو ببین  وقتی همه اینا دست به دست ...

زندگی برام تموم شده از هر طرفی تحت فشارم ت

من ۴ تا خودکشی ناموفق داشتم🖤

هنوزم پشیمون نیستم و رقبتی به زندگی ندارم شاید اگه موقعیت اش پیش بیاد باز هم خودکشی کنم

فقط خود اون فرد می‌تونه درک کنه شرایط بدش رو و دلیلش برای خودکشی قانع کننده اس