2737
2734
عنوان

واییی تو رو خدا کمک...انگاری بچه میخاد بیاد بیرون....

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه عزیزم دوش نگیر برو بخواب...آره چهار قلو بودم...اشتباه میکنی چند قلویی بارداری خیلی سختی داره خطراتش هم زیاده.مال من اگه یه دونه بود زنده بود...دکتر گفت از روی علایمت میگم نارسایی دهانه رحم بود
خدایا میشه دوقلوهامو پس بدی؟؟؟؟ من منتظرم
جیگر جان نه وقتی رسیدم بیمارستان گفتن دهانه رحمت ده سانت باز شده.من از شب قبلش دردهام شروع شد هر چقدر به مرکز زنگ زدم گفتن طبیعیه.منم که تجربه نداشتم نمیدونستم درد زایمانه.تا صبح خوابم نبرد.تا اینکه غروب رفتم بیمارستان...البته دکتر گفت حتی اگه شب هم میومدی کاری نمیشد کرد
من نمیدونم چرا این دکترا اینقدر بیفکر عمل میکنن بابا شما ها که آی یو آی میکنید یا میکرو یا چیز دیگه های ریسک هستید و باید تا هفته18هر سه هفته یکبار طول سرویکستون با سونو واژینال چک بشه تا هم خیال خودتون راحت باشه هم اونا وظیفشون رو درست انجام داده باشن
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2740
مامی مرسانا شما اگر همون ثانیه اول هم میرفتی کاری نمیشد برات بکنن.شما رو باید حتما سرکلاژ میکردن
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
پیمانه جان طول سرویکسم طولانی بود.هر ماه میرفتم چکاب.اصلا هیچ مشکلی نبود.یه هفته قبل هم حتی رفتم اکوکاردیوگرافی تا خیالم راحت بشه.گفتن همه چیز عالیه....فقط از اون روز همش دعا میکنم نصیب هیچ انسانی تو دنیا نشه.آنقدر سخته که تصورشو نمیکنید.الان نه ماه میگذره من هر شب گریه میکنم
مامی مرسانا اون خانوم باید هپارین میزده در کنار سرکلاژ.شما هم یادت باشه این بار ایشالا باردار شدی حتما تو بارداری هپارین رو به دکترت بگو برات تجویز کنه همین طور سرکلاژ رو.
هپارین و شیاف پروژسترون.بعد از هفته12 هم به جای شیاف آمپول پرولوتون هفته ای یه دونه.حتما این کارها رو باید برات انجام بدن
هپارین و شیاف پروژسترون.بعد از هفته12 هم به جای شیاف آمپول پرولوتون هفته ای یه دونه.حتما این کارها رو باید برات انجام بدن
2706