2733
2734
عنوان

میبینم ک امشب حال و هوای خریدای عیدتونه🤣پس بیاید مال منم ببینید

| مشاهده متن کامل بحث + 2552 بازدید | 87 پست
مبارکت باشه استارتر،ولی خدایی شما این خریداتونو از کجا میکنین قیمتاتون اینقدر مناسبه برا من گرون بود ...

مرسی عزیزم

هر کدومش یجاست مثلا بازار رضا و تهرانسر

کمالشهر و المهدی کرج

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...
شورتک😂عاشقشم ۳۵تومن

وای اسی منم از اینا خریدم خیلی راحت و خنکه😆😆😆

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من  اصلا ب برندش توجه نکردم فقط مدلشو پسندیدم مگه فیک برندیه؟؟😕

اره عزیزم اون شنل رو ببین گوشه ش نوشته. شنل یه برند معروفه. ولی این شنل نیست.

« اگر بیفسرد این دست، کدام شاخه به اعماق آفتاب، رها می‌شود؟ اگر بپژمرد این چشم، کدام آینه بر قامت جهان، می‌تابد؟ » محمد مختاری🌱/ من برگشتم باز، برای چهارمین بار، چون تا جون دارم نه شمع روشن کردن فراموشم میشه، نه بیزار بودن از بانی تاریکی...💔
اسی جون مبارکت باشه انشاالله به سلامتی و دل خوش بپوشی دعا کن منم شوهرم بم پول بده یه چیزی بخرم واسه ...

ایشا... ک دم عیدی دل همهههه شاد بشه عزیزم

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...
2731
منکراتیش نکن ای بابا😂😂

تا تاپیکتو برباد ندم آرام نمیگیگیرم😁😁😁

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
رو سری ۴۵؟؟؟؟ خوب خریدی من روز مادر دوتا خریدم هر کدوم ۱۲٠دادم 😣

مغازه گرونه من از بازار بزرگ تهران از دستفروش خریدم

مبارکه . قیمتها مناسبه . خیلی گرونیه اینجا .

اینجا کجاست؟

من از کرج و تهران خرید کردم

ماشالا خوب خرید کردی مبازکت باشه  ولی مت چقدر بد شانسم تا حالا که هوا خوب بود همسرم کار داشتاز ...

تو بارونم حال و هوای خودشو داره

کلا چقدر شد خریدت 

دقیق حساب نکردم ولی دور و ور ۴تومن شد

اره عزیزم اون شنل رو ببین گوشه ش نوشته. شنل یه برند معروفه. ولی این شنل نیست.

من اصلا شنل رو گوشه کیف ندیدم😐

اگرم میدیدم نمیدونستم ک ی برنده😂😂

این سه دست رو هم برا پمسری عزیزم خریدم😍همش شد ۵۰۰ تومن اینجاهم منزل مادرشوهرمه😁🥲

من اصلا شنل رو گوشه کیف ندیدم😐 اگرم میدیدم نمیدونستم ک ی برنده😂😂

عزیزم😅ولی در کل خوشگل بود خریدات😍

« اگر بیفسرد این دست، کدام شاخه به اعماق آفتاب، رها می‌شود؟ اگر بپژمرد این چشم، کدام آینه بر قامت جهان، می‌تابد؟ » محمد مختاری🌱/ من برگشتم باز، برای چهارمین بار، چون تا جون دارم نه شمع روشن کردن فراموشم میشه، نه بیزار بودن از بانی تاریکی...💔
عزیزم😅ولی در کل خوشگل بود خریدات😍

ممنون💐

2706